Yüz Mezoterapisi

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

Mezolifting, yüz mezoterapisi demektir ve cilt gençleştirme yöntemlerinin başında gelir. En sık kullanılan yöntemlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Cildi yenileme özelliği olan, cilt kırışıklıklarını ortadan kaldıran ve en önemlisi cilt sarkmalarında etkili olan, yani yüz germe özelliği gösteren Mezolifting, önemli bir anti aging uygulamasıdır. Mezolifting uygulamasında, söz konusu olan ilaçlar, küçük dozlarda hazırlanarak cildin altına doğrudan enjekte edilir. Böylece kısa sürede bu ilaçların etkisi ciltte gözlenmeye başlar. Mezolifting ile yüz germe işleminde, cilt verilen ilaçlar ile uyarılır, kolajen ve elastin üretimi tetiklenir. Ayrıca cilt daha nemli ve yenilenmiş görünür. Mezolifting ile yüz germenin en önemli etkileri bunlar olmaktadır.

Bu etkileşim sonucunda iyon bulutu oluşur ve cilt yüzeyine etki ederek cildin yenilenmesini sağlar. Plexr lazer tedavisi ile genellikle cilt yenileme ve ameliyatsız üst göz kapağı estetiği uygulaması yapılır.

mezolifting

Kimler Mezolifting ile Yüz Germe Yaptırabilir?

Mezolifting ile yüz germe işlemi, her yaş grubu ve de her cilt tipi için uygun olan bir tekniktir. Cilt gençleştirme uygulaması isteyen herkes tercih edebilir. Bununla birlikte bir uzman doktorun muayenesi ile hastanın uygunluğu belirlenmelidir. Alerji ve benzeri herhangi bir durum yaşanmamaktadır ancak yine de doktorlarımızın uygun bulduğu kişiler Mezolifting yaptırabilir. Şuanda devam eden ücretsiz muayene ve teşhis için siz de hemen randevunuzu alabilirsiniz. Böylece sizin için en uygun tekniği öğrenebilir, Mezolifting için de bilgi alabilira, uygunluğunuzu görebilirsiniz. Tedavi sürecinin detaylarını da bu şekilde öğrenebilirsiniz.

İşlem sonrasında ise hafif sızılar meydana gelebilir ancak; 1 – 2 günden fazla sürmemektedir ve rahatsız edici boyutlarda değildir.

Yüz Mezoterapisi Öncesinde

Mezolifting ile yüz germe uygulaması öncesinde sizin yapmanız gereken herhangi bir hazırlık olmayacaktır. Bununla birlikte işlemin başarısını artırmak adına varsa sigara ve alkol kullanımı gibi alışkanlıklarınıza ara vermeniz istenebilir. Çünkü bu alışkanlıklar, işlemin başarısını olumsuz etkilemektedir. Diğer taraftan mezolifting uygulamasına başlamadan yarım saat önce anestezik krem uygulanacaktır. Bu sayede işlem süresinde ağrı ya da acı hissetmeyeceksiniz. Daha detaylı hazırlık bilgisini ise doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Yüz Mezoterapisi Sonrasında

Cilt gençleştirme uygulamalarının başında gelen ve anti aging denildiğinde akla gelen ilk uygulama olan Mezolifting, 15 – 20 dakikalık bir işlemdir. İşlem sonrasında güneş ışınlarından korunmak önemli olacaktır. Bunun yanı sıra bazı dikkat edilmesi gerekenler olabilir. Tüm bunları ise doktorunuz size bildirecektir. Mezolifting ile cilt gençleştirme işleminin sonuçlarını hızla görmeye başlarsınız. İyileşme sürecine olumsuz etkide bulunan sigara ve alkol kullanımını ise kontrol altında tutmakta fayda var. Bu süreçte, bu tür alışkanlıklarınızı bir kenara bırakmanız, daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Yüz Mezoterapisi Fiyatları

Mezolifting, kişiye göre detayları farklılaşan bir işlemdir. Herkesin ihtiyacı farklı olacağından, uygulama alanı da farklılık gösterir. Bu yüzden de Mezolifting ile yüz germe için ayırılması gereken bütçe ancak bir uzman kontrolünden sonra söylenebilir. Bir fiyat aralığı dahi vermek doğru olmayacaktır. Öncelikle bir uzman tarafından muayene edilmelisiniz. Bunun için ücretsiz muayene ve teşhis fırsatının sürdüğü uzmanlarımızı tercih edebilirsiniz. Randevunuzu bir an önce alarak, siz de Mezoliftin ile cilt gençleştirme fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Anti aging uygulamaların her birinde aynı şekilde fiyatlandırma yapıldığından, yani kişiye ve ihtiyaçlarına yönelik bir fiyatlandırma yapıldığından, önce doktorunuzla görüşmenizde fayda var.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]