Yüz Germe Operasyonu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?

Yaş aldıkça cildimizde sarkmalar ya da çeşitli kırışıklıklar ortaya çıkması kaçınılmaz ve son derece doğal bir durumdur. Ancak bu durumu değiştirmek de bugünün tıp ve teknolojisi ile gayet mümkün.

Dolayısıyla yüz germe tedavileri sayesinde daha gergin bir yüze, daha genç bir görünüme kavuşabiliriz. Yüz gerdirme denildiğinde ise sadece tek bir uygulama akla gelmemelidir. Plastik Cerrahi, Ultherapy, İpek Koza tekniği, iplerle yüz askılama, Altın İğne tedavisi ve Yüz Mezoliftingi yüz gerdirme denildiğinde akla gelen belli başlı uygulamalardır.

yüz germe operasypnu

Yüz estetiği tüm bu teknikler ile gerçekleştirilebilir ve daha genç, daha gergin ve daha canlı bir yüze kavuşulabilir. Çokça sorulan ve merak edilen soruya gelecek olursak, kimlerin bu uygulamaları yaptırabileceğine cevap vermemiz gerekir.

Kimler Yüz Germe Operasyonu Yaptırabilir?

Aslında cevabı geniş olan bir soru bu. Çünkü özellikle belli yaşların ardından ortaya çıkan yaşlanma belirtileri ile birlikte yüz gerdirme ya da yüz estetiği gündeme gelebilir.

Net bir yaş sınırı olmadığından sizin yüz gerdirme yapıp yapamayacağınız sorusunun cevabını ancak doktorunuz muayene ve teşhisten sonra verebilir. Bu yüzden de ücretsiz muayene ve teşhis imkânından yararlanmanızı öneririz. Uzman hekimlerimiz ile görüşebilir, bir kahvemizi içebilir ve yüz gerdirme ya da benzeri uygulamalar için uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Sizin için en iyisini ancak iyi bir hekim bilebilir.

Yüz Germe Operasyonu Öncesi

Yüz gerdirme denildiğinde akla gele pek çok işlemin söz konusu olduğunu belirtmiştik. Sizin şikâyetlerinize en iyi cevap verecek olan uygulamayı doktorunuz ile birlikte seçtikten sonra ise yine doktorunuzu dinleyerek uyarı ve önerilerini takip etmelisiniz.

Genellikle yüz estetiği uygulamalarında, işlem öncesinde yapılması gereken çok bir hazırlık olmaz. Ancak bazı noktalarda uyarılar söz konusu olabilir. Bunlara dikkat etmeniz ise yeterli olacaktır.

Yüz Germe Operasyonu Sonrası

Yüz germe uygulamalarının her biri farklı şekilde işler. Nihayetinde sizde ortaya çıkacak olan etkileri de farklı olacaktır. Bu yüzden uygulama sonrası süreçte de yapılan işleme göre farklı öneriler gündeme gelebilir. Bu aşamada net bir uyarı ya da öneride bulunmamız mümkün olmazken, doktorunuzu dinlemeniz ve yönlendirmelerine harfiyen uymanız, daha harika sonuçlar ile karşılaşmanız anlamına gelecektir.

İster Ultherapy ya da İpek Koza tekniğini tercih etmiş olun, isterseniz de iplerle yüz askılama, Altın İğne tedavisi ya da Yüz Mezoliftingi yaptırmış olun, her birinin işlem sonrası süreci sorunsuz geçecek, sizin için can sıkıcı bir durum ortaya çıkarmayacaktır. Hatta zaman kaybetmeden günlük yaşamınıza dönebilirsiniz bile.

Yüz Germe Operasyonu Fiyatı

Yüz estetiği denildiğinde, bu işlemlerin ihtiyaç duyacağı bütçe de oldukça merak ediliyor. Ancak net bir rakam belirtmenin mümkün olmadığı gibi, yüz germe uygulamaları için bir fiyat aralığı vermemiz de mümkün değil. Yüz gerdirme fiyatı, hem tercih edilen işleme göre değişecektir, hem de uygulama planına göre farklılık gösterecektir. Kısacası yüz gerdirme fiyatı, uygulama yapılan bölgenin büyüklüğüne ve türüne göre de farklılık gösterebilir.

Nihayetinde ise oldukça geniş bir fiyat aralığı ortaya çıktığından, en doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Hatta yüz gerdirme fiyatı öğrenmek için en iyi yol, ücretsiz muayene randevusu alarak, doktorlarımız ile görüşmeniz olacaktır.

Sorularınız mı Var?

İstediğiniz her zaman yüz gerdirme uygulamalarını yaptırabilirsiniz. En uygun mevsimden söz etmek mümkün değil, her mevsim gayet uygun olacaktır.

Ultherapy, İpek Koza tedavisi, İplerle yüz askılama, Altın İğne tedavisi ve Yüz Mezoliftingi yüz gerdirme tedavileri denildiğinde ilk akla gelenlerdir.