Yüz Estetiği

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?

Vücudumuzun en önemli bölgesi olan yüzümüzde hiçbirimiz göze hoş gelmeyen sarkma, kırışıklık, buruşukluk veya ifadeyi bozacak herhangibir deformasyon istemeyiz.

Tabii ki, olası bir deformasyon neticesinde yüzde plastik cerrahi yöntemler devreye girebilmektedir. Burada önemli olan tüm ifademizi ortaya koyan yüzümüzde yapılacak müdahalelerin milimetrik hassasiyette ve mümkün olduğunca doğal görünmesidir.

yüz germe operasypnu

Kliniğimizde orta yüz germe ameliyatı, yüz germe & boyun germe, endoskopik yüz germe, yüze yağ enjeksiyonu, kaş askılama, boyun germe, bişektomi operasyonları yapılabilmektedir.

Yüz Estetiği Operasyonları Kimler İçin Gereklidir

Tüm estetik amaçlı operasyonlar nezdinde, cerrahiye başvurulmadan uygulanabilecek birçok alternatif tıp yöntemi ortaya çıktı. Bu yöntemler sayesinde küçük dokunuşlar ile uzunca bir süre aldığımız yaşları saklayabiliyoruz.

Yüz Estetiği Operasyonları tam da artık cerrahi dışı yöntemlerin artık fayda göstermediği yaşlardaki hastalarda devreye girmektedir.

Dolgu, radiofrekans ve lazer enerjisi gibi işlemler ile giderilemeyen deformasyonlara sahip hastalarda uygulanmaktadır.

Yüz estetiği operasyonları yaşa bağlı deformasyonlarda uygulanabileceği gibi doğuştan meydana gelen ve/veya kaza veya başka bir olay sonucu istenmeyen sonuçlarda da uygulanabilmektedir.

Yüz Estetiği Maliyeti

Her operasyonda olduğu gibi yüz estetiği fiyatlandırmasında da önceliğinizin doktor kontrolü olması gerekiyor. Bu sayede tam olarak ihtiyacınız belirlenebilirken, tam doğru fiyatlandırma ile sonradan sürprizler yaşanmamasını garanti altına almış oluyorsunuz. Yüz estetiği maliyetinde farklı yöntem ve çeşitler olduğundan burada belirleyici olan sizin neye ihtiyacınız olduğu ve ihtiyacınıza göre uygulanacak teknoloji ve tedavi yöntemidir.

Devam etmekte olan ücretsiz muayene fırsatından yararlanarak ihtiyacınız olan yüz estetiği operasyonu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve yüz estetiği maliyetinizi öğrenebilirsiniz.

Sorularınız mı Var?