Yüz Dolgusu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

Özellikle 25 – 30 yaş aralığı aşıldığında, yüzde çeşitli yağ ve kolajen kayıpları ortaya çıkmaya başlar. Bunlar önce ince çizgiler ile kendini belli eder ve zamanla mutsuzluk çizgileri olarak da adlandırılan derin kırışıklıklar ortaya çıkar. Bunların ortadan kaldırılması ise yüz dolgusu ile mümkündür. Yüzde ortaya çıkan hacim kaybı, Hyaluronik asit ve dolgular ile tamamlanabilir. Yüzümüzün adeta destek dokusu olan Hyaluronik asit sayesinde yaşlanma belirtileri olarak görülen çizgilerde gözle görülür bir azalma ortaya çıkacaktır. Bu yüzden de yüz dolgusu bugün en önemli uygulamalardan biridir. Özellikle kadınlar tarafından da en çok tercih edilen işlem olduğunu söyleyebiliriz.

yüz dolgusu

Kimler Yüz Dolgusu Yaptırabilir?

Bugün isteyen herkesin yüz dolgusu yaptırması gayet mümkün. Ancak yüz dolgusu gerekliliği bir uzman doktor tarafından belirlenmelidir. Ayrıca 25 – 30 yaş aralığının aşılmış olması da önemli bir sınır olabilir. Eğer sizin de yüz bölgeniz için endişeleriniz varsa. İlk iş olarak uzman bir doktor ile görüşmeli ve yüz dolgusu yaptırıp yaptıramayacağınızı iyi bir muayene sonrasında öğrenmelisiniz. Devam eden ücretsiz muayene fırsatımız sayesinde, hemen şimdi uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz. Hyaluronik asit ve dolgu malzemesi takviyesi ile bugün ihtiyaç duyan herkes yüz dolgusu yaptırabilir ve yaşlanma belirtilerini silebilir.

Dolgu tedavisi yaşlılık belirtilerinin giderilmesi haricinde ciltte bulunan akne izlerinin ve derin yaraların tedavisinde de kullanılabilir.

Yüz Dolgusu Uygulaması Öncesinde

Yüz dolgusu uygulaması basit ama sonuçları muhteşem olan bir işlemdir. Uygulama öncesinde yapılması gereken en önemli iş, uygulama alanlarının belirlenmesidir. Bunu da doktorunuz ile birlikte yapacaksınız. Bunun dışında yapmanız gereken bir hazırlık söz konusu değil. Yine de doktorunuzun çeşitli uyarıları ve yönlendirmeleri olabilir. Bunlara uymanızda fayda var. Yüz dolgusu öncesinde yarım saat kadar süren bir uyuşturma süreci söz konusu olacaktır. Sonrasında ise kısa sürede yüz dolgusu uygulaması yapılacaktır.

Yüz Dolgusu Uygulaması Sonrasında

Yüz dolgusu ve Hyaluronik asit uygulaması ortalama yarım saat kadar sürmektedir. İşlem sonrasında ise sizi ciddi olarak rahatsız edecek herhangi bir durum ortaya çıkmaz. Hafif şişlik ve kızarıklıklar oluşması ise son derece normaldir. Kısa süre sonra ortadan kalkacaklardır. Hyaluronik asit, etrafından su çeken bir maddedir ve uygulamadan kısa süre sonra şişlikler gidecek, istenilen görünüm ortaya çıkmaya başlayacaktır. Ortalama 2 hafta gibi bir sürenin sonunda yüz dolgusundan beklediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Yüz Dolgusu Fiyatları

Yüz dolgusu fiyatları oldukça fazla sorulan bir konu. Normal olarak yapılacak olan işlemin maddi boyutu merak ediliyor. Ancak herkes için gerekli olan işlem farklı boyuttadır. Dolayısıyla standart bir fiyattan söz etmek doğru olmaz. Bu yüzden de her hastanın ihtiyacına göre yüz dolgusu fiyatları da farklılık gösterir. Yüz dolgusu fiyatları ile ilgili daha net bir bilgi için ise uzman bir doktor ile görüşmelisiniz. Ücretsiz muayene imkânından faydalanarak, uzmanlarımızdan randevu alarak işe başlayabilirsiniz. Bu sayede yüz dolgusu fiyatlarını öğrenecek, ihtiyacınız olan tedaviyi de göreceksiniz.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]