Vücut Estetiği

Kliniğimizde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’de önemli alanlardan biri olan vücut estetiği, vücutta aşırı kilo kaybı, obezite cerrahisi ve estetik kaygılar nedeniyle karın, kol, uyluk, bacak, bel çevresi ve popo bölgesinde yapılan operasyonları kapsayan bir alandır. Göğüs estetiği, liposuction, vaser lipo, mini karın germe, karın germe, uyluk germe, kol germe, Brezilya tipi popo kaldırma, karın kası estetiği (six pack) ve hamilelik sonrası (annelik) estetiği operasyonları vücut estetiğinin alanına girmektedir.

Obezite cerrahisinden veya aşırı kilo vermeden sonra deri altı dokuları, vücudun yeni yapı ve şekline adapte olamayabilir. Bu şekilde vücuda bol gelen deri ve yağ dokuları vücut estetiği operasyonları ile alınarak obezite veya kilo fazlalığı sırasında genişlemiş olan deri düzeltilmiş olur. Kliniğimizde yapılan operasyonun neticesinde sarkmış üst kol, düzleşmiş göğüs, arkaya veya yanlara doğru sarkmış karın bölgesi ve popo bölgesi, daha normal ve sıkı bir görüntüye kavuşabilir.

Göğüs estetiğinde kullanılan kaliteli ve sertifikalı implantlar, liposuction ve vaser liposuction operasyonlarında tercih edilen son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin kliniğimizden mutlu ve sağlıklı bir şekilde ayrılmasını sağlamaktayız. Brezilya tipi popo kaldırma (Brazilian buff lift – BBL) operasyonlarında gösterdiğimiz özen ve hassasiyet ile germe ameliyatlarında sahip olduğumuz operasyon pratiği sayesinde operasyonlarımızı en doğal sonuçlarla gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kliniğimiz, vücut estetiği operasyonlarını uzman estetik doktorları ile 2006 yılından bu yana komplikasyonsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz tecrübe ve teknolojiyle, yurt dışından ve yurt içinden 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

https://www.medibeautyklinik.com/vucut-estetigi/

Göğüs Estetiği

Kliniğimizde göğsün şeklini, boyutunu ve görünüşünü değiştirmeyi amaçlayan göğüs (meme) estetiği operasyonları arasında göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, göğüs implantları, mastopeksi ve jinekomasti yer almaktadır.

Liposuction

Liposuction (liposakşın), vücudun çeşitli bölgelerinde biriken yağların alınması operasyonudur. Liposuction (liposakşın) operasyonu, çekici bir vücut oluşturmanın önemli yöntemlerinden biridir. 

Vaser Lipo

Biriken yağ dokularınızı vaser liposuction ile aldırıp estetik ve güzel bir vücuda kavuşabilirsiniz... 

Mini Karın Germe (Mini Tummy Tuck)

Obezite sonrası verilen kilolar ile birlikte deri sarkması yaşayanlar ve bölgesel zayıflama ya da hamilelik sonrası deri sarkması yaşayanlar, daha düz ve gergin bir karına sahip olmak için karın germe ameliyatı olabilirler...

Karın Germe (Tummy Tuck)

Karın bölgesinde oluşmuş olan aşırı yağlanma sonrası sarkan derinin toparlanması işlemine abdominoplasti veya karın germe denilmektedir...

Uyluk Germe

Kilo değişiklikleri ve yaşlanma süreci, cilt elastikiyetinin azalmasına ve uyluklarda derinin sarkmasına neden olabilir. Bu gibi sorunların giderilmesi için uyluk (üst bacak) germe ameliyatı uygulanır...

Kol Germe

Kol germe ameliyatı, sarkan derinin veya deri altında oluşan yağ dokusunun alınarak derinin yeniden gerilmesi operasyonudur.

Brezilya Tipi Popo Kaldırma (BBL)

Kalça kısmını silikon implantlar kullanılarak şekillendirme ve büyütme operasyonu olan Brezilya tipi popo kaldırma, pek çok kadının hayal ettiği bir operasyondur...

 

Karın Kası Estetiği (Six Pack)

Karın kası (six pack) estetiği ameliyatı, fit ve sağlıklı bir karın için karındaki yağların vaser liposuction yöntemiyle alınması operasyonudur...

Hamilelik Sonrası (Annelik) Estetiği

Doğum sonrasında göğüs hacmini ve biçimini, göbek ise şeklini ve bağ dokusu sıkılığını kaybetmektedir. Bunun için bazı dönemlerde diyet ve egzersiz yardımcı olmadığından hamilelik sonrası (annelik) estetiği düşünülebilir...

Vücut Estetiği - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde vücut estetiği alanında, göğüs estetiği, liposuction, vaser lipo, mini karın germe, karın germe, uyluk germe, kol germe, Brezilya tipi popo kaldırma, karın kası estetiği ve hamilelik sonrası estetiği operasyonları gerçekleştirilmektedir. 

Kliniğimizde gerçekleştirilecek vücut estetiği operasyonu sonrası iyileşme süreci operasyona göre değişmektedir. Bu süreler, ortalama bir ile iki hafta arasında değişiklik gösterebilir. Vücut estetiği iyileşme sürelerini, ayrıntılı olarak öğrenmek için https://www.medibeautyklinik.com/plastik-cerrahi-iyilesme-sureleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.