Seyahat Seçenekleri

Size Özel Olarak Hazırlanmış Uçuşlar ve Otel/Klinik Rezervasyonları

Medibeauty Klinik, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalarına tedavilerinde en konforlu süreci yaşatmak için çalışmaktadır.

Yurt dışından gelecek hastalarımızın uçuş rezervasyon işlemleri, otel rezervasyonu, havaalanı-otel-klinik-havaalanı transferleri de dahil olmak üzere tedavinin her sürecinde yanında olacağımızı belirtmek isteriz.

Yurt içinden gelecek hastalarımızın da uçuş rezervasyon işlemleri, otel rezervasyonu, havaalanı-otel-klinik-havaalanı transferleri de dahil olmak üzere süreçteki her işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinden gelecek hastalarımızı talep ettikleri şekilde VIP araçla adreslerinden alarak tedavi süreci sonrasına kadar yalnız bırakmıyoruz. Yurt dışından ve yurt içinden gelmenize, alacağınız tedaviye ve doktorlarımızın kararına göre, sizlerle birlikte bir seyahat planı oluşturuyoruz.

Kişiye özel hazırlanmış gezimiz şunları içermektedir:

  • Geliş ve gidişinize özel planlanan uçuş
  • Kliniğin yakınındaki 4 ve 5 yıldızlı otelde kalma imkanı
  • Direkt hızlı transfer: Havaalanı – Otel – Klinik – Havaalanı
  • Gezinizden önce bizden alacağınız ayrıntılı bir bilgi dosyası
  • Sizinle birebir ilgilenecek müşteri temsilcisi
  • Ana dilinizde hizmet

Medibeauty Klinik, sizin isteğinize göre gerçekleştireceğiniz seyahati planlamaktadır. Kliniğimiz sayesinde, kişiye özel olarak hazırlanan seyahat seçenekleriyle tatil konforunda bir tedavi süreci geçirebilirsiniz.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten kliniğimiz, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile hastaları sağlıkla ve güzellikle buluşturuyor.

https://www.medibeautyklinik.com/seyahat-secenekleri/