Sertifikalar

Medibeauty Klinik, Joint Commission International (JCI) sertifikasına sahip Medistate Kavacık Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir. Kliniğimizin kalite standartlarına uyarak Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahip olması, uluslararası olarak nitelikli olduğunun da göstergesidir.

Akreditasyon ve sertifikasyon hizmetleri yoluyla hasta bakımının güvenliğini geliştirmeye odaklanan Joint Commission International (JCI), 1994 tarihinden bu yana 80 ülkede sağlık kuruluşları, sağlık bakanlıkları ve küresel organizasyonlarla çalışmaktadır.  Joint Commission International (JCI), dünya çapında klinikleri içinde hijyen, hasta bakımı ve organizasyon gibi önemli kriterlerin bulunduğu 600’den fazla kriter için test etmektedir. Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesi ile hasta memnuniyetinin ve verimliliğin artırılmasına odaklanılır. Joint Commission International (JCI) ile hastanın tedavi edileceği alandan hastaya verilecek hizmete kadar pek çok kriter kontrol edilerek onaylanır.

Sahip olduğumuz sertifikalar, objektif bir kalite kanıtı olup aynı zamanda yurt dışında ve yurt içinde güvenlik ve güvenilirlik ile ilişkilidir. Hasta olarak, verdiğimiz sözlerin tarafsız bir şekilde kontrol edildiğinden ve kabul edildiğinden bu şekilde emin olabilirsiniz.

https://www.medibeautyklinik.com/sertifikalar/

Sertifikalar

2017

2. JCI Klinik Sertifikasyonu

Medibeauty Klinik, 2017 yılında tekrar kontrole tabi tutulmuş, Joint Commission International (JCI) sertifikasını yenilemiştir. Bu nedenle, yüksek düzeyde hizmet ve kalite bekleyebilirsiniz. Kliniğe girişte başlayan süreçten tedaviye ve operasyon sonrası işlemlere kadar tüm aşamalar dünya standartlarına uygun bir şekildedir. 

2014

JCI Sertifikası

Medibeauty Klinik'in yer aldığı Medistate Kavacık Hastanesi, ilk kez 2014 yılında Joint Commission International (JCI) sertifikasına sahip olmuştur.