Sağlık Turizmi

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre 2021 yılında 40 milyon civarı kişinin ikameti dışındaki bir ülkede sağlık hizmeti almak için seyahat etmesi öngörülmektedir. Türkiye, sağlıkta ulaştığı ileri teknoloji ve yatak sayısı, coğrafi konumu, maliyet avantajı, turizm ülkesi olması ve sağlıkta hizmet kalitesi göz önünde bulundurulduğunda dünyada sağlık turizminde yükselen değer konumundadır.

Medibeauty Klinik olarak Medistate Hastanesi bünyesinde verdiğimiz hizmetler ve Sağlık Bakanlığı’nca yetkili aracı kurum olan yurt dışı seyahat acentamız bünyesinde ülkemizin sağlık turizminden aldığı paya katkı yapmaktayız.

Plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi alanındaki uzun yıllara varan tecrübemiz neticesinde yurt dışından gelen hastalarımız, birçok operasyonun tek seferde ve aynı çatı altında yapılabilmesi avantajını yaşamaktalar.

Bu doğrultuda, ağırlıklı olarak hasta kabulü yaptığımız Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinden de Türkiye’ye hasta göndermek isteyen acenta ve girişimcilerle işbirliği yapmaktayız.

Avrupa ülkelerinde hizmet veren tecrübeli bir acenta veya Türkiye’nin bu konudaki potansiyelinden pay almak isteyen bir girişimci misiniz? Çalışma şartlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz!

https://www.medibeautyklinik.com/saglik-turizmi/

Sağlık Turizmi - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz 2006 yılından beri, dünyanın her ülkesinden 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı göstermiştir. Hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca ve Türkçe dillerinde hizmet veren kliniğimiz, sahip olduğu uluslararası tecrübe ile plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi tedavilerini uzman doktorları ile komplikasyonsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Kliniğimiz, plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi operasyonlarını son teknoloji yöntemlerle, tam teşekküllü hastane ortamında gerçekleştirmektedir. Kliniğimizde, plastik cerrahide, yüz estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik alanlarında tedaviler gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizde saç ekimi, FUE Gold yöntemi ile alınan greftlerin Manuel Saç Ekimi veya DHI Tekniği ile Saç Ekimi Yöntemi ile ekilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Lazerle göz ameliyatı sürecinde, 3 boyutlu göz haritası çıkarmak için WaveFront teknolojisi kullanılırken, ActiveTrack 3-D göz izleme sistemi ve bıçaksız Femtosaniye Lazer teknolojisi ile operasyonlarımızın başarı oranı artmaktadır. Lazerle göz ameliyatlarımız, son teknoloji iLasik, ReLex Smile ve PRK/Lasek göz lazeri yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir. Göz içi lens tedavilerinde kullandığımız, Multifokal Lens, Trifokal Lens ve Monofokal Lens, CE sertifikasına ve UV filtreye sahip lenslerdir. Kliniğimiz diş cerrahisinde, diş implantı, diş köprüsü, All on 4, diş kaplama ve diş beyazlatma tedavilerini gerçekleştirmektedir. Bariatrik cerrahi olarak da adlandırılan obezite cerrahisinde mide bandı, gastrik bypass ve tüp mide operasyonlarımız başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Alanında uzman doktorlarımız, tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını son teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürürken, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.