Sağlık Turizmi

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre 2021 yılında 40 milyon civarı kişinin ikameti dışındaki bir ülkede sağlık hizmeti almak için seyahat etmesi öngörülmektedir. Türkiye, sağlıkta ulaştığı ileri teknoloji ve yatak sayısı, coğrafi konumu, maliyet avantajı, turizm ülkesi olması ve sağlıkta hizmet kalitesi gözönünde bulundurulduğunda dünyada sağlık turizminde yükselen değer konumundadır.

Medibeauty Klinik olarak Medistate Hastanesi bünyesinde verdiğimiz hizmetler ve Sağlık Bakanlığı’nca yetkili aracı kurum olan yurtdışı seyahat acentamız bünyesinde ülkemizin sağlık turizminden aldığı paya katkı yapmaktayız.

Plastk ve Medikal Cerrahi, Göz, Diş Cerrahisi ve Tüp Bebek ihtisas alanlarının yanısıra Saç Ekimi konusundaki uzun yılllara varan tecrübemiz neticesinde yurtdışından gelen hastalarımız birçok operasyonun tek seferde ve aynı çatı altında yapılabilmesi avantajını yaşamaktalar.

Bu doğrultuda, ağırlıklı olarak hasta kabulü yaptığımız Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinden de Türkiye’ye hasta göndermek isteyen acenta ve girişimcilerle işbirliği yapmaktayız.

Avrupa ülkelerinde hizmet veren tecrübeli bir acenta veya Türkiye’nin bu konudaki potansiyelinden pay almak isteyen bir girişimci misiniz? Çalışma şartlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz!