Saç Ekiminde Neden Biz?

Saç ekimi, greft alımı, greft ekiminin yapılacağı kanalların açılması ve greft ekiminin gerçekleştirilmesi şeklinde planlanan bir süreçtir. Kliniğimizde, FUE Yöntemi ile FUE Gold yöntemi ile alınan greftler, Manuel Saç Ekimi veya DHI Tekniği ile Saç Ekimi Yöntemi ile ekilmektedir. Bu yöntemlerden hangisinin uygulanacağı uzman saç ekimi kadromuz tarafından hastanın estetik ihtiyacı göz önünde bulundurularak, bilgisayarlı saç analizi ile donör ve ekim bölgeleri incelenmesi neticesinde belirlenir.

Medibeauty Klinik’te hastanın ihtiyacına göre seçilen saç ekim yöntemi, tecrübeli kadromuz tarafından kullanılan son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler ile uygulanmakta ve 10 yılı aşkın süredir doğal görünümlü saç ekimi sonuçları elde edilmektedir.

Medibeauty Klinik’teki saç ekimi sürecinde altın uçlu iğnelerin tercih edildiği FUE Gold greft alımı yöntemi, 6 ile 10 saat arası süren operasyonu hastamız için daha konforlu hale getirmek için GHARIENI Koltuklar, iğnesiz ve acısız bir anestezi için Comfort-In Anestezi kullanılmaktadır. Yurt içi ve dışından yaklaşık 55 bin mutlu hasta geçmişi olan kliniğimizin kalitesi, 2014’ten beri her yıl Uluslararası Sağlık Akredite Kuruluşu (JCI) tarafından da kontrol edilerek onaylanmaktadır.

 

https://www.medibeautyklinik.com/sac-ekiminde-neden-biz/

Saç Ekiminde Neden Biz? - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde, FUE Yöntemi ile FUE Gold yöntemi ile alınan greftler, Manuel Saç Ekimi veya DHI Tekniği ile Saç Ekimi Yöntemi ile ekilmektedir. Bu yöntemlerden hangisinin uygulanacağı uzman saç ekimi kadromuz tarafından hastanın estetik ihtiyacı göz önünde bulundurularak, bilgisayarlı saç analizi ile donör ve ekim bölgeleri incelenmesi neticesinde belirlenir.

Kliniğimizde saç ekimi sürecinde, altın uçlu iğnelerin tercih edildiği FUE Gold greft alımı yöntemi, 6 ile 10 saat arası süren operasyonu hastamız için daha konforlu hale getirmek için GHARIENI Koltuklar, iğnesiz ve acısız bir anestezi için Comfort-In Anestezi kullanılmaktadır. Bu nedenle kliniğimizde saç ekiminde herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmemektedir.