Saç Ekiminde Başvuru Süreci

  • Medibeauty Klinik, saç ekimi operasyonunda yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalarına en konforlu süreci yaşatmak için çalışmaktadır.  
  • Saç ekimi operasyonu öncesi sizden gerekli fotoğrafları talep ediyoruz. Sağlıklı bir analiz için donör adı verilen ense bölgesi, üstten tepe bölgesini görebileceğimiz yukarıdan çekilmiş bir fotoğraf, karşıdan, başınızı hafifçe öne eğdiğiniz bir fotoğraf ve yandan (sol-sağ) olmak üzere en az 5 adet fotoğrafınızı bize göndermeniz gerekiyor. Kliniğimizin İstanbul, Kavacık’ta olduğunu hatırlatarak analizinizin yüz yüze yapılması için sizi ağırlamaktan da memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.  
  • Saç ekiminde tecrübeli doktorlarımız göndermiş olduğunuz fotoğrafları analiz ettikten sonra, sizlere teklif içeren bir bilgilendirme dosyası gönderiyoruz.  
  • Yurt dışından gelecek hastalarımızın uçuş rezervasyon işlemleriotel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere her sürecinde yanında olacağımızı belirtmek isteriz.  
  • Yurt içinden gelecek hastalarımızın da uçuş rezervasyon işlemleri, otel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere süreçteki her işlemi gerçekleştiriyoruz.  
  • İstanbul içinden gelecek hastalarımızı talep ettikleri adreslerinden VIP aracımızla alarak, kalacakları 5 yıldızlı anlaşmalı otelimize yerleştirme imkanı da sunuyoruzEğer ki gelecek hasta otelde kalmayacaksa yine VIP aracımızla hastanın talep ettiği adresten transfer işlemini gerçekleştiriyoruz. 
  • Sağlık gezinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için hızlı iletişim bilgilerini de içeren tüm detaylar, rezervasyonunuzu yapmanız sonrasında size iletilmektedir.
https://www.medibeautyklinik.com/sac-ekiminde-basvuru-sureci/

Saç Ekiminde Başvuru Süreci - Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi operasyonu öncesi muayene ve detaylı bilgi için online konsültasyon formunu doldurmanız gerekmektedir. Saç ekimi operasyonu öncesi sizden gerekli fotoğrafları talep ediyoruz. Sağlıklı bir analiz için donör adı verilen ense bölgesi, üstten tepe bölgesini görebileceğimiz yukarıdan çekilmiş bir fotoğraf, karşıdan, başınızı hafifçe öne eğdiğiniz bir fotoğraf ve yandan (sol-sağ) olmak üzere en az 5 adet fotoğrafınızı bize göndermeniz gerekiyor. Kliniğimizin İstanbul, Kavacık’ta olduğunu hatırlatarak analizinizin yüz yüze yapılması için sizi ağırlamaktan da memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saç ekiminde tecrübeli doktorlarımız göndermiş olduğunuz fotoğrafları analiz ettikten sonra, sizlere teklif içeren bir bilgilendirme dosyası gönderiyoruz.

Kliniğimizde saç ekimi, altın uçlu iğnelerin tercih edildiği FUE Gold greft alımı yöntemi ile yapılarak, 6 ile 10 saat arası sürmektedir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımızın pratiği sayesinde, kliniğimizde doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz.