Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken birçok noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç ekimi operasyonunun yapılacağı yerin güvenilir ve kaliteli bir klinik olması çok önemlidir. Merdiven altı estetik merkezlerinde saç ekimi yaptırmak, hem sağlığınızı hem de paranızı riske atmak demektir. Bu gibi yerlerde, doktor ya da uzman olmayan kişiler tarafından, kötü bir ortamda, başarısız ve doğal olmayan saç ekimi operasyonları yapılmaktadır. Bu yüzden, hem sağlığınızı hem de bütçenizi korumak için dikkatli olmalısınız.

Kliniğimizde Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken, operasyonun ve tedavinin tüm aşamalarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Saç ekimi operasyonu öncesinde, kliniğimizde deneyimli saç ekimi doktorlarımız hastalarımıza özel bir ön inceleme yapmaktadır. Ön incelemede, bilgisayar analizi ile hastanın saç yapısı, saç dökülmesinin seviyesi, saç ekimi için uygunluğu ve beklentileri değerlendirilmektedir.
Ön incelemede, saç ekimi için gerekli olan greft sayısı da belirlenmektedir. Greft sayısı, operasyonun maliyetini de etkilemektedir. Operasyonda kullanılacak greft sayısı, kliniğimizde saç ekimi fiyatlarını belirlemede önemli bir faktördür ancak bizim önceliğimiz sizlere en uygun fiyatı sunmaktır.

Kliniğimizde saç ekimi operasyonları, acısız ve iğnesiz bir şekilde yapılmaktadır. Anestezide Comfort-In yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem, anestezi sıvısını cilde basınçlı bir şekilde püskürterek cilt altına ulaştırır. Böylece iğne kullanmadan anestezi sağlanır.
Greft alımında ise FUE Gold tekniği kullanılmaktadır. Bu teknikte greftlerin alınmasında altın kaplamalı ince uçlu mikromotorlar kullanılır. Bu sayede greftlerin sağlıklı kalması ve iyileşme sürecinin kısalması sağlanır. Kliniğimiz saç ekimi fiyatlarını, sizlere sağlıklı, kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmak için uygun bir şekilde belirlemektedir.

Saç ekimi operasyonlarında kliniğimizde, Manuel saç ekimi Yöntemi ve DHI Tekniği ile saç ekimi yöntemleri kullanılmaktadır. Manuel saç ekimi Yönteminde, greftlerin ekilmesi elle yapılır. DHI Tekniği ile saç ekiminde ise, greftlerin ekilmesi için choi kalemi adı verilen özel bir alet kullanılır.

Hangi saç ekimi yönteminin uygulanacağı, hastanın durumuna ve beklentilerine göre, ön muayenede kararlaştırılır. Ön muayenede, saç ekimi doktorlarımız, hastanın saç analizini yapar ve isteklerini dinler. Böylece hastaya en uygun tedavi yöntemini belirler. Kliniğimiz, sizlere özel saç ekimi operasyonu sunarken, saç ekimi fiyatlarını da uygun bir şekilde belirlemektedir.

Saç Ekimi Fiyatları ve Hizmetler

Kliniğimizde saç ekimi operasyonları, Joint Commission International (JCI) tarafından denetlenen tam donanımlı bir hastanede yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonları ve iyileşme süreci, son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler ile daha sağlıklı ve hızlı gerçekleştirilir. Ayrıca saç ekimi operasyonu öncesi ve sonrasında, VIP transfer ve park&fly hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Kliniğimizde saç ekimi fiyatları, tüm bu hizmetleri kapsamaktadır. Operasyon öncesi herhangi bir ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Saç ekimi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve ücretsiz ön muayene için online konsültasyon formumuzu doldurabilirsiniz.

Kliniğimizde saç ekimi tekniklerinde uzman ve tecrübeli saç ekimi kadromuz, zaman zaman aynı operasyonda birden fazla farklı tekniği uygulayarak, doğal ve başarılı sonuçlar almaya devam etmektedir. Uzman ve tecrübeli tıbbi saç ekimi kadromuz, tam teşekküllü hastane ve konforlu tedavi ortamımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve misafir odaklı yaklaşımımız sayesinde, 2006 yılından beri yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 55 bin hastayı başarılı bir şekilde tedavi ettik.

https://www.medibeautyklinik.com/sac-ekimi-fiyatlari/

Saç Ekimi Fiyatları-Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken, operasyonun maliyetini etkileyen birçok faktör olduğu bilinmelidir. Bunlardan biri de saç ekimi için gerekli olan greft sayısıdır.

Greft sayısı, saç ekimi operasyonu öncesinde, kliniğimizde deneyimli saç ekimi doktorlarımız tarafından yapılan ön inceleme ve bilgisayarlı saç analizi ile belirleniyor. Ön incelemede, hastanın saç yapısı, saç dökülmesinin seviyesi, saç ekimi için uygunluğu ve beklentileri değerlendiriliyor. Bu değerlendirme sonucunda, saç ekimi için kaç greft kullanılacağı kararlaştırılıyor. Greft sayısı, operasyonun maliyetinde önemli bir rol oynuyor.

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken, greft sayısının önemli bir kriter olduğu bilinmelidir. Greft sayısı, saç ekimi için gerekli olan saç kökü miktarını belirliyor. Ancak greft sayısı dışında da dikkat edilmesi gereken başka noktalar vardır; özellikle saç ekimi operasyonunun yapılacağı yerin güvenilir ve kaliteli bir klinik olması çok önemlidir. Merdiven altı estetik merkezlerinde saç ekimi yaptırmak, hem sağlığınızı hem de paranızı riske atmak demektir. Bu gibi yerlerde, doktor ya da uzman olmayan kişiler tarafından, kötü bir ortamda, başarısız ve doğal olmayan saç ekimi operasyonları yapılmaktadır. Bu yüzden, hem sağlığınızı hem de bütçenizi korumak için dikkatli olmalısınız. Kliniğimiz, sizlere özel saç ekimi operasyonu sunarken, saç ekimi fiyatları da uygun bir şekilde belirlenir.

Saç ekimi fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için bizlere 02166930603 numaralı telefondan ulaşabilir, WhatsApp üzerinden ulaşmak için ise 05466773535 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca saç ekimi fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz ön muayene için online konsültasyon formumuzu doldurabilirsiniz.

Kliniğimizde saç ekimi fiyatlarına operasyon öncesi ve sonrası sunduğumuz tüm hizmetler dahildir. Ayrıca operasyon öncesi herhangi bir ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur.