Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Özellikle saç ekimi operasyonu gerçekleştirilecek yerin merdiven altı estetik merkezi olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi yerler kötü bir tedavi ortamında, doktor yada uzman olmayan kişilerle, başarısız ve doğal olmayan saç ekimi operasyonları gerçekleştirerek, sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle, maddi olarak da zarar görmemeniz için dikkatli olmalısınız.

Kliniğimizde Saç Ekimi Fiyatları

Kliniğimizde saç ekimi fiyatları belirlenirken, operasyonun ve tedavinin her aşaması dikkate alınmaktadır. Saç ekimi operasyonu öncesi, uzman ve tecrübeli saç ekimi doktorlarımız tarafından hastaya özel ön muayene gerçekleştirilir. Ön muayenede bilgisayar analizi ile, ekim yapılacak bölgeye, saç çizgisine, ekilecek greft adedine ve operasyon yöntemine karar verilir. Ön muayenede ekilecek greft sayısının tespit edilmesi, operasyonun maliyetini de belirlemektedir. Operasyonda ekilecek greft adedi, kliniğimizde saç ekimi fiyatlarını belirlemede etken olmaktadır ancak önceliğimiz sizler için en uygun fiyatı belirlemektir.

Saç ekimi operasyonları kliniğimizde, ağrısız ve iğnesiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız Comfort-In iğnesiz enjeksiyon yöntemi, anestezinin acısız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Greft toplamada kliniğimiz tarafından geliştirilerek uygulanan FUE Gold ile greft alımı yöntemi, greft alımında altın kaplamalı ince uçlu mikromotorların kullanılması nedeniyle, iyileşme aşamasının hızlanmasına ve toplanan greftlerin neredeyse tamamının sağlıklı bir şekilde kullanılmasına neden olmaktadır. Kliniğimiz saç ekimi fiyatlarını sağlıklı, kaliteli ve konforlu hizmetinden ödün vermeden, sizleri düşünerek ucuz olacak şekilde düzenlemektedir.

Kliniğimizde saç ekiminde, Manuel Saç Ekimi Yöntemi ile DHI Tekniği ile Saç Ekimi uygulanmaktadır. Manuel Saç Ekimi Yöntemi’nde greft ekimi işlemi elle gerçekleştirilmektedir. DHI Tekniği ile Saç Ekimi’nde ise özel olarak geliştirilen choi kalemi kullanılmaktadır. Hangi saç ekimi yönteminin kullanılacağı ise hastaya özel olarak, ön muayenede belirlenmektedir. Uzman ve tecrübeli saç ekimi tıbbi kadromuz, bilgisayarlı saç analizi ve ön muayene sonrası isteklerinizi dinleyerek, sizler için en uygun tedavi yöntemini belirler. Kliniğimiz bütçe dostu olarak belirlediği saç ekimi fiyatları ile sizlere özel saç ekimi operasyonu gerçekleştirir.

Saç Ekimi Fiyatları ve Hizmetler

Kliniğimiz, saç ekimi operasyonlarını Joint Commission International (JCI) tarafından her yıl kontrol edilen tam teşekküllü hastane ortamında, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek şekilde gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonları ve iyileşme süreci, kullandığımız son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler ile daha sağlıklı ve hızlı hale getirilir. Bununla birlikte saç ekimi operasyonu öncesi ve sonrasında, VIP transfer ve park&fly hizmetlerini sunmaktayız. Kliniğimizde saç ekimi fiyatlarına operasyon öncesi ve sonrası sunduğumuz tüm bu hizmetler dahilken, operasyon öncesi herhangi bir ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Saç ekimi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi ve ücretsiz ön muayene için online konsültasyon formumuzu doldurabilirsiniz.

Kliniğimizde saç ekimi tekniklerinde uzman ve tecrübeli saç ekimi kadromuz, zaman zaman aynı operasyonda birden fazla farklı tekniği uygulayarak, doğal ve başarılı sonuçlar almaya devam etmektedir. Uzman ve tecrübeli tıbbi saç ekimi kadromuz, tam teşekküllü hastane ve konforlu tedavi ortamımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve misafir odaklı yaklaşımımız sayesinde, 2006 yılından beri yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 55 bin hastayı başarılı bir şekilde tedavi ettik.

https://www.medibeautyklinik.com/sac-ekimi-fiyatlari/

Saç Ekimi Fiyatları-Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde saç ekimi fiyatları belirlenirken greft sayısı önemli bir etkendir. Saç ekimi operasyonu öncesi, uzman saç ekimi tıbbi kadromuzun yapacağı ön muayene ve bilgisayarlı saç analizinde, ekilecek greft sayısı tespit edilir. Bu greft sayısı operasyon maliyetinde önemli faktörlerden biridir.

Saç ekimi fiyatları genellikle greft sayısına göre belirlenmektedir. Öncelik olarak, fiyat araştırması yaparken greft sayılarına dikkat etmelisiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken başka hususlar da bulunmaktadır. Özellikle saç ekimi operasyonu gerçekleştirilecek yerin merdiven altı estetik merkezi olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi yerler kötü bir tedavi ortamında, doktor yada uzman olmayan kişilerle, başarısız ve doğal olmayan saç ekimi operasyonları gerçekleştirerek, sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle sizlerin ayrıca maddi olarak da zarar görmemesi için dikkatli olmalısınız. Kliniğimiz bütçe dostu olarak belirlediği saç ekimi fiyatları ile sizlere özel saç ekimi operasyonu gerçekleştirir.

Saç ekimi fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak için bizlere 02166930603 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizlere WhatsApp üzerinden ulaşmak için 05466773535 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca saç ekimi fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ücretsiz ön muayene için online konsültasyon formumuzu doldurabilirsiniz.

Kliniğimizde saç ekimi fiyatlarına operasyon öncesi ve sonrası sunduğumuz tüm hizmetler dahildir. Ayrıca operasyon öncesi herhangi bir ön ödeme yapmanıza da gerek yoktur.