Saç Ekim Merkezi

Medibeauty Klinik

Medibeauty Klinik Saç Ekim Merkezi, 2006'dan bu yana sağlık sektöründe yer almaktadır. Ağırlıklı olarak yurt dışından gelen hastalara saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda hizmet veren kliniğimiz, gerçekleştirdiği toplamda 55 bin operasyon ile ülkemizin sağlık turizmine katkıda bulunmaya devam etmektedir. 

Operasyon becerisi ve pratiği en üst seviyede olan uzman saç ekimi kadromuz, 15 yıldan uzun bir süredir sizlere hizmet vermektedir. Bu tecrübe ile ağırlıklı olarak manuel yapılan ve 6 ile 10 saat arası süren saç ekimi operasyonları da başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. 

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. 2014'ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile sürekli kalite anlayışımız garanti edilirken, özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek bu sertifika sayesinde uluslararası alanda 16 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik. 

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi gibi konular bulunmaktadır. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonunuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006'dan bu yana, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir. Tıbbi kadromuzda yer alan uzman doktorların uluslararası tecrübesi ile modern teknolojinin birleşmesi, tedavilerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Rahatınız için GHARIENI Koltuklar

Saç ekimi, ortalama 7-8 saat sürebilen bir operasyondur. Kliniğimiz, saç ekimi operasyonlarının ağrısız ve rahat olması için özel olarak üretilen GHARIENI Liegetechnologie (Menşei: Almanya) yataklarını kullanmaktadır. Özel ısıtma sistemine ve rahat yastıklara sahip bu koltuklar sayesinde saç ekimi operasyonlarımız, konforlu bir şekilde tamamlanmaktadır.

Teknik Standartlar

Medibeauty Klinik, bilimsel ve teknolojik standartları temel alan güncel ekipmanlara sahiptir. Saç ekiminde kullandığımız koltuktan (GHARIENI) iğnesiz anesteziye (Comfort-In), FUE Gold greft alımı yönteminde kullandığımız altın uçlardan, kanal açma işleminde kullandığımız Safir uçlu iğnelere kadar tüm ekipmanlar, tedavi sürecinin sağlıklı ve konforlu olmasını sağlar.

Yüksek Başarı Oranı

Saç ekimini bir zincir olarak düşünürsek; en önemli halkalardan biri olan tıbbi kadromuz, 20 yıl tecrübeye sahip tıbbi direktörümüz önderliğinde hizmet vermektedir. Ekibimizin en önemli özelliklerinden biri, bizimle 10 yıldan uzun süredir çalışıyor olmalarıdır. Bu sayede saç ekimi operasyonlarımız, komplikasyonsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Saç Ekim Merkezi - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, bilimsel ve teknolojik standartları temel alan güncel ekipmanlara sahiptir. Saç ekiminde kullandığımız koltuktan (GHARIENI) iğnesiz anesteziye (Comfort-In), FUE Gold yönteminde kullandığımız altın uçlardan, kanal açma işleminde kullandığımız Safir uçlu iğnelere kadar tüm ekipmanlar, tedavi sürecinin sağlıklı ve konforlu olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte kliniğimizin konforlu hizmet kalitesi, 2014’ten beri her yıl Uluslararası Sağlık Akredite Kuruluşu Joint Commission International (JCI) tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır. 

Saç ekimi yaptıracağınız yerin merdiven altı saç ekim merkezi olmamasına, kliniğin sertifikalarının kaliteli ve doktorlarının alanında uzman ve tecrübeli olmasına dikkat edin. Ayrıca klinikte kullanılan ürünlerin, katkı maddesi içermemesi ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünler olması gerekmektedir. Kliniğimiz, tüm tedavilerini, uzman ve tecrübeli doktorlarıyla, tam teşekküllü hastane ortamında, son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler ile gerçekleştirmektedir. Kliniğimiz bu sayede, ağırlıklı olarak yurt dışından gelen 55 binin üzerinde hastayı başarılı bir şekilde tedavi etmiştir.

Kliniğimizde saç ekiminin tıraşsız yapılması, hastaya ve operasyona göre değişmekle birlikte, mümkündür. Ekilecek alanın belirli ve sınırlı bir bölge olması durumunda, saç ekimi tıraşsız yapılabilmektedir. Kliniğimizde saç ekimi operasyonlarında iğnesiz ve acısız bir anestezi için Comfort-In Anestezi yöntemi kullanıldığından, herhangi bir acı ve ağrı da hissetmezseniz.