Saç Ekim Merkezi

Medibeauty Klinik

Medibeauty Klinik Saç Ekim Merkezi, 2006 yılından beri sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Özellikle yurt dışından gelen hastalara saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi hizmetler sunan kliniğimiz, toplamda 55 bin operasyon ile sağlık turizmine katkı sağlamaktadır. Operasyon yetkinliği ve pratiği en yüksek seviyede olan uzman saç ekimi ekibimiz, 15 yıldan fazla bir süredir sizlere hizmet vermektedir. Bu deneyim ile manuel olarak yapılan ve 6 ile 10 saat arasında değişen saç ekimi operasyonları da başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, her yıl JCI tarafından denetlenen hastanemizde tedavi görmektedir. 2014 yılından beri her yıl yenilediğimiz JCI Sertifikası ile kalite standartlarımızı sürekli korurken, uluslararası alanda güvenilir ve tanınır bir sertifika olan JCI sayesinde 16 yıldan fazla bir tecrübeyle 55 binden fazla hastayı tedavi ettik. Sertifikamızı yenilemek için geçtiğimiz 600 kriterlik testte hasta hakları, tıbbi bakımın sürekliliği ve çalışan eğitimi gibi konular yer almaktadır. JCI hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sertifikamızı görmek için The Joint Comission web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006 yılından beri yurt içi ve yurt dışı hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet sunmaktadır. Tıbbi ekibimizde bulunan uzman doktorlar, uluslararası deneyimleri ve modern teknolojiyi bir araya getirerek tedavilerimizi başarıyla uygulamaktadır.

Rahatınız için Gharieni Koltuklar

Saç ekimi, yaklaşık 7-8 saatlik bir operasyondur. Kliniğimiz, saç ekimi operasyonlarını ağrısız ve rahat bir şekilde yapabilmek için Gharieni Liegetechnologie (Menşei: Almanya) yataklarını tercih etmektedir. Bu yataklar, özel ısıtma sistemi ve konforlu yastıkları ile saç ekimi operasyonlarımızı daha keyifli hale getirmektedir.

Teknik Standartlar

Medibeauty Klinik, bilim ve teknolojiye uygun güncel ekipmanlar kullanmaktadır. Saç ekiminde kullandığımız yatak (Gharieni), iğnesiz anestezi (Dermojet), FUE Gold greft alımı yönteminde kullandığımız altın uçlar, kanal açma işleminde kullandığımız safir uçlu iğneler, tedavi sürecinin sağlıklı ve konforlu olmasını sağlamaktadır.

Yüksek Başarı Oranı

Saç ekimi, bir zincirin halkaları gibi önemli aşamalardan oluşur. Bu aşamalarda en kritik olanı tıbbi kadromuzdur. Tıbbi kadromuz, 20 yıllık tecrübeye sahip tıbbi direktörümüz liderliğinde çalışmaktadır. Ekibimizin en önemli avantajı, bizimle 10 yıldan fazla bir süredir birlikte olmalarıdır. Bu sayede saç ekimi operasyonlarımız, sorunsuz ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Saç Ekim Merkezi - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde, bilim ve teknolojiye uygun güncel ekipmanlar kullanılıyor. Saç ekiminde kullandığımız yatak (Gharieni), iğnesiz anestezi (Dermojet), FUE Gold yönteminde kullandığımız altın uçlar, kanal açma işleminde kullandığımız safir uçlu iğneler, tedavi sürecinin sağlıklı ve konforlu olmasını sağlıyor. Ayrıca kliniğimizin konforlu hizmet kalitesi, 2014 yılından beri her yıl Joint Commission International (JCI) adlı Uluslararası Sağlık Akreditasyon Kurumu tarafından denetlenerek onaylanıyor.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, saç ekim merkezinin merdiven altı olmadığından, kliniğin kaliteli sertifikalara sahip olduğundan ve doktorlarının uzman ve deneyimli olduğundan emin olun. Ayrıca klinikte kullanılan ürünlerin, katkısız ve sadece doktorlar tarafından alınabilen ürünler olduğuna dikkat edin.

Saç ekimi, hastanın ve operasyonun durumuna bağlı olarak, tıraşsız olarak da yapılabilir. Ekim yapılacak alanın belirli ve küçük bir bölge olması halinde, saç ekimi tıraşsız gerçekleştirilebilir. Kliniğimizde saç ekimi operasyonlarında Dermojet anestezi yöntemi ile iğnesiz ve acısız bir anestezi uygulanır, bu sayede herhangi bir acı veya ağrı duyulmaz.