Popo Kaldırma Operasyonu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?

Popo kaldırma ameliyatı, son zamanlarda çokça gündeme geliyor ve pek çok kişi bu operasyonu tercih ediyor. Popo dikleştirme olarak da ifade edilen operasyonun farklı teknikler ile gerçekleştirilmesi mümkün.

Ayrıca Brezilya poposu adı verilen şeklin yakalanması da en çok istenen oluyor.Popo kaldırma ameliyatında, yağ enjeksiyonu, protez ya da dolgu maddesi kullanılabilmektedir. Ayrıca hacim kaybı söz konusu olan kişilerde de doğal protez kullanılabilir.

obezite popo kaldırma

Popo dikleştirme ameliyatı, daha çok kişinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenirken, uzmanların görüş ve önerileri ile ortak bir şekilde planlanır.

Bu sayede de son derece başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Kimler popo kaldırma ameliyatı olabilir?

Brezilya poposu olarak ifade edilen popo şekli, pek çok kadının hayal ettiği ve popo estetiği yaptırmaya karar vermede etkili olan bir şekildir. Ancak kimler popo dikleştirme ameliyatı olabilir, kimler için uygundur, bu sorunun cevabını bilmek gerekiyor. Normal şartlarda popo bölgesi ile sorun yaşayan herkes bu ameliyatı olabilir. Özellikle de hızlı kilo alıp vermiş olan kişiler ile vücut hatta belirgin olmayan kişiler popo estetiği yaptırmayı tercih etmektedir.
Siz yine de en doğru cevabı almak ve bu operasyon için uygun olup olmadığınızı anlamak için bir uzmana danışmalısınız.

Ücretsiz muayene ve teşhis imkânından faydalanmak için ise hemen şimdi uzmanlarımızdan randevu almalısınız. Mevcut durumunuz ve sizin için en uygun olan popo şekline bu şekilde bir uzman eşliğinde karar verebilirsiniz.

Popo Kaldırma Ameliyatı Öncesi

Popo dikleştirme ameliyatı öncesinde sizden bazı kurallara uymanız beklenebilir. Daha doğrusu bazı detayları atlamamalısınız. Örneğin kullandığınız ilaçlar varsa, bunları doktorunuza bildirmelisiniz. Aspirin ve E vitamini gibi takviyeleri almamalı, almışsanız doktorunuza iletmelisiniz. Diğer taraftan sigara ve alkol kullanımı bu tür operasyonlarda etkide bulunabiliyor. Bu yüzden en azından 10 gün öncesinde bu alışkanlıklarınızı bırakmanız önerilir.

İyileşme sürecinde de sigara ve alkolden uzak durmak, daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Popo estetiği öncesinde dikkat edilecekler ile ilgili daha detaylı bilgiyi ise doktorunuzdan alabilirsiniz.

Popo Kaldırma Ameliyatı Sonrası

Popo estetiği sonrasında belli bir süre klinikte kalmanız gerekebilir. Bu yapılan işleme göre değişecektir. Ortalama 1 ya da 2 gün istirahat verilmektedir. İşe dönüş için ise biraz daha beklemeniz gerekecek. Ortalama 10 gün gibi bir sürenin sonunda işinize dönebilirsiniz. Popo dikleştirme operasyonu sonrasında, işe dönüşünüz 10 günü bulsa da, günlük yaşamınıza dönüşünüz ortalama 3 – 4 gün sürecektir. Yani sizi çok zorlayacak bir süreç söz konusu olmayacaktır.

İyileşme döneminde dikkat etmeniz gereken tüm detayları doktorunuz size iletecektir ve her birine harfiyen uymanız, yapılan popo dikleştirme operasyonunun daha başarılı olmasını sağlayacaktır. Brezilya poposu adı verilen şekli işte böyle elde edebilirsiniz.

Popo Kaldırma Ameliyatı Fiyatı

Bütçe konusu, en önemli detaylardan bir tanesi olduğundan çokça merak edilmektedir. Ancak popo kaldırma ameliyatı, her seferinde farklı şekilde hayata geçirilir. Kişiden kişiye değişen bir operasyon olacaktır. Bu yüzden de herkes için aynı fiyattan söz etmek mümkün değil.

En net fiyat bilgisi ise ancak uzman bir doktorun yapacağı muayene sonrasında alınabilir. Bu yüzden ücretsiz muayene ve teşhis fırsatını yakalayın ve hemen şimdi uzmanlarımız ile görüşmek için yerinizi ayırtın.

Sorularınız mı Var?

Hafif ağrı ve sızı hissedilmesi son derece doğaldır. Ancak bu durum basit ağrı kesiciler ile kontrol altına alınabileceğinden korku oluşturmamalıdır.

Popo dikleştirme operasyonu için tercih etmeniz gereken özel bir mevsimden söz edemeyiz. Her mevsim yapılabilecek bir operasyondur.

Her operasyon sonrası olduğu gibi vücut estetik operasyonlarında da dikkatli olunmalı, operasyon bölgesinin gerek içeriden (kas hareketleri) gerekse dışarıdan (sürtünme vb.) gibi zorlanmamasına dikkat edilmelidir.