Polytech Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınların vücudunda görünüm için en fazla önem verdikleri yerlerden biri göğüstür. Birçok kadın yaşam koşulları değiştiğinde (hamilelik, kilo problemleri vb.) vücuda daha uyumlu bir göğsü arzulayabilir. Bu nedenle göğüs (meme) estetiğinde göğüs (meme) implantları, oldukça sık talep edilen alanlardan biri haline getirmiştir.

Göğüs (meme) implantları, göğüs büyütme amacıyla uygulanan silikon protezlerdir. Göğüs şekli, istenilen sütyen cup ölçüsüne ek olarak, bağ dokusunun yapısı, göğüs bezlerinin konumu ve göğüs derisi de dikkate alınarak belirlenir. Göğüs (meme) implant tipleri ile doğal bir görünüm sağlayan anatomik şekilli bir silikon seçme seçeneğiniz de vardır. Aynı zamanda dolgun, seksi ve doğal görünen yuvarlak bir implant seçme imkanına da sahipsiniz.

Polytech Göğüs İmplantları

Kliniğimizde, göğüs estetiği operasyonlarında, sertifikalı ve kaliteli implantlar kullanılır. Doktorumuzun yapacağı kapsamlı ön muayenenin ardından operasyon türüne ve implant olarak hangi markanın kullanılacağına karar verilir. Alman menşeilli Polytech markası, doktorlarımız tarafından uzun yıllardır tercih edilen bir implant markasıdır.

Polytech, sektörde yıllardır standartları belirleyen, güvenli, yüksek kaliteli ve yenilikçi bir markadır. Polytech, patentli B-Lite® göğüs implantlarını içermektedir. B-Lite® göğüs implantları, piyasadaki diğer tüm ürünlerden yüzde 30’a kadar daha hafiftirler ve benzersiz bir şekilde rahat ve aktif bir yaşam tarzı sunarlar. B-Lite®, kendini iyi hissettiren, esnek olan ve önemli ölçüde daha hafif bir implantın kullanılmasını sağlar.

Yenilikçi Teknoloji

2006 yılından bu yana ağırlıklı olarak yurt dışından gelen hastalara göğüs (meme) estetiği alanında göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, göğüs implantları, mastopeksi ve jinekomasti operasyonlarımızı tecrübeli estetik doktorlarımızla uygulamaya devam etmekteyiz.  Kliniğimizde, göğüs estetiğinde kullanılan implantlar, kaliteli ve ileri teknoloji ürünlerdir. Uzman estetik doktorlarımız, ileri teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre, hangi implantın tercih edileceğine karar vermektedir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/polytech-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Polytech Göğüs İmplantı - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonlarında tercih edilen Polytech, sektörde yıllardır standartları belirleyen, güvenli, yüksek kaliteli ve yenilikçi bir markadır. Polytech, patentli B-Lite® göğüs implantlarını içermektedir. B-Lite® göğüs implantları, piyasadaki diğer tüm ürünlerden yüzde 30'a kadar daha hafiftirler ve benzersiz bir şekilde rahat ve aktif bir yaşam tarzı sunarlar. B-Lite®, kendini iyi hissettiren, esnek olan ve önemli ölçüde daha hafif bir implantın kullanılmasını sağlamaktadır.