Polytech Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınlar değişen yaşam koşulları nedeniyle daha büyük bir göğsü arzulayabilir. Göğüs implantları, hamilelik, kilo problemleri vb. durumlar yaşayan kadınlar için bir çözüm olarak oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bir kadın göğüs estetiği yaptırmaya karar verdikten sonra çok çeşitli boyutlar, şekiller, dış duvarlar ve dolgu malzemeleri arasından seçim yapabilir. Ayrıca bu durumda cup ölçüsüne ek olarak göğsün şekli, bağ dokusu, meme bezlerinin konumu ve memenin derisi de dikkate alınmalıdır. Anatomik olarak şekillendirilmiş implantlar doğal bir izlenim verir. Yuvarlak formatlar ise daha dolgun ve daha seksi görünmektedir.

Polytech Göğüs İmplantları

Kliniğimizde, göğüs estetiği operasyonlarında, sadece sertifikalı ve kaliteli implantlar kullanılmaktadır. Doktorumuzla yapacağınız görüşmenin ardından operasyonda hangi markanın kullanılacağına karar verilir. Alman menşeilli Polytech markası, doktorlarımız tarafından uzun yıllardır tercih edilmektedir.

Polytech, sektörde yıllardır standartları belirleyen, güvenli, yüksek kaliteli ve yenilikçi bir markadır. Polytech, patentli B-Lite® göğüs implantlarını içermektedir. B-Lite® göğüs implantları, piyasadaki diğer tüm ürünlerden yüzde 30’a kadar daha hafiftirler ve benzersiz bir şekilde rahat ve aktif bir yaşam tarzı sunarlar. B-Lite®, kendini iyi hissettiren, esnek olan ve önemli ölçüde daha hafif bir implantın kullanılmasını sağlamaktadır.

Yenilikçi Teknoloji

Kliniğimizde, göğüs estetiğinde kullanılan implantlar, kaliteli ve son teknoloji ürünlerdir. Kliniğimiz uzman ve tecrübeli doktorları, son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre, hangi implantın tercih edileceğine karar vermektedir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

 

https://www.medibeautyklinik.com/polytech-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Polytech Göğüs İmplantı - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonlarında tercih edilen Polytech, sektörde yıllardır standartları belirleyen, güvenli, yüksek kaliteli ve yenilikçi bir markadır. Polytech, patentli B-Lite® göğüs implantlarını içermektedir. B-Lite® göğüs implantları, piyasadaki diğer tüm ürünlerden yüzde 30'a kadar daha hafiftirler ve benzersiz bir şekilde rahat ve aktif bir yaşam tarzı sunarlar. B-Lite®, kendini iyi hissettiren, esnek olan ve önemli ölçüde daha hafif bir implantın kullanılmasını sağlamaktadır.