Plastik Cerrahi

Kliniğimiz, plastik cerrahi alanında vücudun doğal veya sonradan oluşan her türlü estetik sorununu tanıyarak tedavi eden cerrahi bir branştır. Plastik cerrahi, doğumla gelen veya kaza ve hastalık sonucu ortaya çıkan estetik kusurları giderirken, yüz ve vücut güzelliğini de artırmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple çok geniş bir yelpazeye sahip olan plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahide kliniğimiz, yüz estetiği, burun estetiği, göğüs estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik işlemlerini yapmaktadır.

Kliniğimizde, yüz estetiği kapsamında burun, kulak, göz, göz kapağı, boyun, kaş ve yüz ile ilgili estetik müdahaleler yapılmakta olup, vücut estetiğinde göğüs, liposuction (liposakşın), karın germe ve karın kası, uyluk germe, kol germe, popo kaldırma ve hamilelik sonrası işlemler bulunmaktadır. Medikal estetikte ise dolgu, kolajen tedavisi, dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, aşırı terleme (hiperhidroz), doğum lekesi aldırma, siğillerin giderilmesi, otolog yağ, akne izi, soğuk lipoliz ve yüz için PRP işlemleri de kliniğimizin çok rağbet gördüğü bir başka alandır.

2006 yılından bu yana deneyimimiz ve son teknoloji yöntemlerimiz ile plastik cerrahi işlemlerimizi başarıyla yürütmekteyiz. Plastik cerrahi tıbbi ekibimiz uluslararası düzeyde yetkin olup uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Tüm plastik cerrahi işlemlerimizi, herhangi bir komplikasyona anında müdahale edebilecek donanımlı hastane ortamında yaparak sizlerin sağlığını öncelikli tutuyoruz.

Plastik cerrahide kullandığımız ilaç ve ürünler bakanlık onaylı olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Misafir odaklı yaklaşımımızla hastalarımızın memnuniyetini ve kliniğimizden sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Kliniğimiz bu sayede 2006’dan bu yana dünyanın dört bir yanından 55 binden fazla hastayı tedavi etme başarısı göstermiştir.

https://www.medibeautyklinik.com/plastik-cerrahi/

Yüz Estetiği

Burun Ameliyatı, Yüz Germe, Kulak Düzeltme, Göz Kapağı Kaldırma ve daha fazlası ...

Vücut Estetiği

Göğüs Cerrahisi, BBL, Liposuction, Karın Germe, Uyluk Germe ve daha fazlası ...

Medikal Estetik

Hiperhidroz, Dudak Enjeksiyonları, Kolajen Tedavisi, Kırışıklık Tedavisi ve daha fazlası ...

Plastik Cerrahi Kliniğimiz

Kliniğimiz, 2006 yılından bu yana yüz, burun, göğüs, vücut ve medikal estetik alanlarında misafirlerimize son teknoloji ekipmanlar ve uzman doktorlar eşliğinde hizmet sunmaktadır. 

Operasyonlarımızı JCI Sertifikalı tam donanımlı ve rahat bir hastanede yaparak sizlerin sağlığınızı koruyoruz. Kliniğimizde kullanılan tüm ürünler bakanlık tarafından onaylanmış, hiçbir katkı maddesi barındırmayan ve sadece doktorların temin edebildiği ürünlerdir. Bu güvence ile hastalarımızın güzelliğini sağlıklı bir şekilde artırmaktayız.

detaylı bilgi

Plastik Cerrahi Tıbbi Kadromuz

Plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi alanında uzman ve deneyimli doktor kadrosuyla hizmet sunan Medibeauty Klinik, kliniğimiz doktoru Prof. Op. Dr. İsmail E. önderliğinde tedavilerini yürütmektedir. Prof. Op. Dr. İsmail E., uluslararası alanda tanınan bir isim olup, tedavilerinde son teknoloji yöntemler kullanarak hastalarımızın sağlıklı ve memnun bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağlamaktadır.

detaylı bilgi

Plastik Cerrahi Süreciniz

Kliniğimiz, plastik cerrahi alanında yurt içi ve yurt dışı hastalarımıza sağlıklı ve rahat bir operasyon deneyimi sağlamaktadır. Yurt dışından veya İstanbul dışından gelen hastalarımız için otel, havaalanı ve hastane arasında transfer hizmeti vermekteyiz. İstanbul içinden gelen hastalarımızı ise VIP aracımızla istedikleri yerden alıp, istedikleri yere bırakıyoruz.

1Gün
İstanbul'a Geliş

VIP Transfer hizmetimiz, sizi istediğiniz yerden veya havaalanından alarak, kliniğimize veya istediğiniz yere güvenli bir şekilde götürür. İlk gününüzü dinlenerek ya da İstanbul’un güzelliklerini keşfederek geçirebilirsiniz. 

2Gün
Ön Muayene ve Operasyon

Estetik doktorlarımız, plastik cerrahi operasyonu öncesinde sizleri ön muayeneden geçirir. Operasyon için herhangi bir engel olmadığı tespit edilirse, sizin için uygun olan tedavi yöntemi ile estetik operasyonunuz yapılır. Operasyonun ardından, klinikte yatmanız gerekmediği takdirde, VIP transfer hizmetimiz ile sizi istediğiniz yere ulaştırabiliriz.

3Gün
Kontrol Muayenesi

Plastik cerrahi uzmanlarımız, sizleri kontrol muayenesinden geçirir. Operasyon sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatarak size gerekli olan ekipman ve ürünleri verir. Doktorumuz durumunuzu değerlendirdikten sonra İstanbul’u gezmenizin sağlığınız açısından uygun olup olmadığı konusunda sizi detaylıca bilgilendirir. Buna göre, VIP aracımız sizi istediğiniz yere götürür.

4-8Gün
İstanbul'dan Gidiş

Plastik cerrahi uzmanlarımız, sizleri göndermeden önce kontrol muayenesi yapabilirler. Doktorumuz durumunuzu değerlendirdikten sonra VIP aracımız sizi istediğiniz havaalanına veya evinize götürür. Sizlerin kliniğimizden sağlıklı ve memnun bir şekilde ayrılmanız bizim için en önemli şeydir.

Plastik Cerrahi - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında üç bölüme ayrılmaktadır. Bunlar, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği ve Medikal Estetik bölümleridir. 

Yüz Estetiği bölümünde, burun, kulak, göz, göz kapağı, boyun, kaş ve yüz estetiği operasyonları yapılmaktadır. 

Vücut Estetiği bölümünde, göğüs, liposuction (liposakşın), karın germe ve karın kası, uyluk germe, kol germe, popo kaldırma ve hamilelik sonrası estetiği operasyonları bulunmaktadır. 

Medikal Estetik bölümünde ise dolgu, kolajen tedavisi, dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, aşırı terleme (hiperhidroz), doğum lekesi aldırma, siğillerin giderilmesi, otolog yağ, akne izi, soğuk lipoliz ve yüz için PRP estetiği operasyonları gerçekleştirilmektedir. Estetik doktorlarımız, yüz, vücut ve medikal estetik bölümlerindeki tüm operasyonları, tam donanımlı hastane ortamında başarıyla sürdürmektedirler.

Plastik cerrahi operasyonu sonrasında iyileşme süresi, tedavi türüne göre değişiklik göstermektedir. İyileşme süresi, yüz ve vücut estetiğinde daha uzun bir süre iken medikal estetikte çok daha kısa bir süredir. Kliniğimizde gerçekleştirilecek plastik cerrahi operasyonu sonrası ortalama iyileşme sürelerini öğrenmek için tıklayınız.

Uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış olan kliniğimiz plastik ve estetik cerrahi doktorları, binlerce operasyon pratiğine sahiptirler. Alanında yetkin doktorlarımızın sahip olduğu bu birikim sayesinde, 2006 yılından beri 55 binden fazla hastanın klinikten mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladık.