Plastik Cerrahi

Kliniğimizde Plastik Cerrahi, vücutta doğuştan veya sonradan var olan herhangi bir görünüş bozukluğunu teşhis ederek tedavi etmek için kullanılan cerrahi bir alandır. Plastik cerrahi, doğuştan meydana gelen veya herhangi bir kaza ve hastalığın neden olduğu görünüş bozukluğu ile fiziksel görünüşü düzeltmeyi sağlarken, yüzün ve vücudun görünümünün iyileştirmesine ve güzelleştirilmesine de odaklanmaktadır. Bu nedenle oldukça geniş bir alanı kapsayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’de kliniğimiz, yüz estetiği, burun estetiği, göğüs estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Kliniğimizde, yüz estetiği, burun, kulak, göz, göz kapağı, boyun, kaş ve yüz ile ilgili estetik operasyonlarının yapıldığı alanken, vücut estetiği’nde göğüs, liposuction (liposakşın), karın germe ve karın kası, uyluk germe, kol germe, popo kaldırma ve hamilelik sonrası operasyonları yer alır. Medikal estetikte, dolgu, kolajen tedavisi, dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, aşırı terleme (hiperhidroz), doğum lekesi aldırma, siğillerin giderilmesi, otolog yağ, akne izi, soğuk lipoliz ve yüz için PRP operasyonları da kliniğimizin oldukça fazla ilgi gördüğü bir diğer alandır.

2006 yılından beri sahip olduğumuz deneyim ve son teknoloji yöntemler ile plastik cerrahi operasyonlarımızı başarıyla sürdürmekteyiz. Plastik cerrahi tıbbi kadromuz, uluslararası alanda yetkin olup, uzun yıllardır sahip oldukları pratikle operasyonları gerçekleştirmektedir. Tüm plastik cerrahi operasyonlarımızı her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, tam teşekküllü hastane ortamında gerçekleştirerek, sizlerin sağlığı önceliğiyle hareket ediyoruz. Plastik cerrahide kullandığımız ilaç ve ürünler bakanlık onaylı olup, hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Misafir odaklı yaklaşımımız hastalarımızı mutlu ederken, hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı ve güler yüzlü bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Kliniğimiz bu sayede, 2006’dan beri dünyanın her yerinden 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdi.

https://www.medibeautyklinik.com/plastik-cerrahi/

Yüz Estetiği

Burun Ameliyatı, Yüz Germe, Kulak Düzeltme, Göz Kapağı Kaldırma ve daha fazlası ...

Vücut Estetiği

Göğüs Cerrahisi, BBL, Liposuction, Karın Germe, Uyluk Germe ve daha fazlası ...

Medikal Estetik

Hiperhidroz, Dudak Enjeksiyonları, Kolajen Tedavisi, Kırışıklık Tedavisi ve daha fazlası ...

Plastik Cerrahi Kliniğimiz

Kliniğimiz, yüz estetiği, burun estetiği, göğüs estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik alanlarında 2006 yılından beri misafir odaklı yaklaşımı, son teknoloji ekipmanları ve uzman tıbbi kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Sahip olduğumuz JCI Sertifikası ile operasyonlarımızı tam teşekküllü ve konforlu hastane ortamında gerçekleştirerek sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Kliniğimizde tüm operasyonlar bakanlık onaylı, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Bu güvence ile hastalarımızı sağlıklı bir şekilde güzelleştirmeye devam ediyoruz.

detaylı bilgi

Plastik Cerrahi Tıbbi Kadromuz

Medibeauty Klinik, plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi alanında, uzman ve tecrübeli doktorlarıyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kliniğimiz doktoru Prof. Op. Dr. İsmail E. , tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını son teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürürken, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Ayrıca kliniğimizi tercih eden hastalarımız, estetik ameliyatlarının deneyimli bir plastik cerrah tarafından mı yoksa profesör tarafından yapılacağına karar verme şansına da sahiptir. 

 

detaylı bilgi

Plastik Cerrahi Süreciniz

Kliniğimiz, plastik cerrahi operasyonlarında yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalarına sağlıklı ve konforlu bir operasyon süreci sunmaktadır. Yurt dışından ve yurt içinden (İstanbul dışından) gelecek hastalarımızı karşılayarak, otel-havaalanı-hastane transferlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinden gelecek hastalarımızı talep ettikleri adreslerinden VIP aracımızla alarak, arzu ettikleri adrese transferini yapıyoruz.

1Gün
İstanbul'a Geliş

VIP Transfer aracımız, sizi talep ettiğiniz adreste veya havalimanında karşılayarak, istediğiniz adrese ya da kliniğimize kadar güvenle ulaşmanızı sağlar. İlk gününüzü dinlenerek ya da İstanbul'u gezerek geçirebilirsiniz. 

2Gün
Ön Muayene ve Operasyon

Plastik cerrahi operasyonu öncesi uzman estetik doktorlarımız tarafından ön muayene gerçekleştirilir. Operasyona engel bir bulgu olmaması durumunda, size özel olarak belirlenen tedavi yöntemi ile estetik operasyonunuz gerçekleştirilir. Operasyon sonrası, eğer ki klinikte kalmanız gerekmiyorsa, sizi VIP transfer hizmetimizle istediğiniz adrese götürebiliriz. 

3Gün
Kontrol Muayenesi

Uzman plastik cerrahi tıbbi kadromuz tarafından kontrol muayenesi gerçekleştirilir. Sizlere operasyon sonrası dikkat etmeniz gerekenler aktarılarak, kullanmanız gereken ekipman ve ürünler size teslim edilir. Operasyon sonrası VIP aracımızla istediğiniz adrese transferiniz gerçekleştirilir. Doktorumuz sağlık durumunuzu inceledikten sonra uygun görürse İstanbul'u gezebilirsiniz.

4-8Gün
İstanbul'dan Gidiş

Uzman plastik cerrahi tıbbi kadromuz, gerekirse sizleri uğurlamadan önce kontrol muayeneleri gerçekleştirebilir. Buna doktorlarımız tarafından operasyona ve sağlık durumunuza göre karar verilir. VIP transfer hizmetimiz ile sizi dilediğiniz adresten alarak, havaalanına veya adresinize bırakacağız. En büyük önceliğimiz sizlerin kliniğimizden sağlıklı ve mutlu ayrılması. 

Plastik Cerrahi - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, üç alana ayrılmıştır. Bunlar, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği ve Medikal Estetik alanlarıdır. Yüz Estetiği, burun, kulak, göz, göz kapağı, boyun, kaş ve yüz ile ilgili estetik operasyonlarının yapıldığı alandır. Vücut Estetiği, göğüs, liposuction (liposakşın), karın germe ve karın kası, uyluk germe, kol germe, popo kaldırma ve hamilelik sonrası operasyonlarının yer aldığı alandır. Medikal Estetik ise dolgu, kolajen tedavisi, dudak dolgusu, kırışıklık tedavisi, aşırı terleme (hiperhidroz), doğum lekesi aldırma, siğillerin giderilmesi, otolog yağ, akne izi, soğuk lipoliz ve yüz için PRP operasyonlarını kapsamaktadır. Uzman estetik doktorlarımız, yüz, vücut ve medikal estetik alanlarındaki tüm operasyonları, tam teşekküllü hastane ortamında uzun yıllardır gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Kliniğimizde plastik cerrahi operasyonu sonrasında iyileşme süresi, tedavi türüne göre değişiklik göstermektedir. İyileşme süresi, yüz ve vücut estetiğinde daha uzun bir süre iken medikal estetikte çok daha kısa bir süredir. Kliniğimizde gerçekleştirilecek plastik cerrahi operasyonu sonrası iyileşme sürelerini öğrenmek için tıklayınız.

Uluslararası alanda başarılarını kanıtlamış olan kliniğimiz plastik ve estetik cerrahi doktorları, binlerce operasyon pratiğine sahiptir. Alanında yetkin doktorlarımızın sahip olduğu bu birikim sayesinde, 2006 yılından beri 55 binden fazla hastanın klinikten mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladık.