Plastik Cerrahi Kliniği

Medibeauty Klinik

Medibeauty Plastik Cerrahi Kliniği, ağırlıklı olarak yurt dışından gelen misafirlere yüz estetiği, vücut estetiği, burun estetiği, göğüs estetiği ve medikal estetik konularında hizmet vermektedir. 

2006 yılından bu yana kliniğimizdeki tüm operasyonlar tecrübeli birinci sınıf doktorlar tarafından, ileri teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilir. Sürekli kalite anlayışımız, 2014’ten beri sahip olduğumuz ve her dönem yenilenen bu sertifikasyon ile garanti edilirken, özellikle yurt dışında güvenilirliği ve bilinirliği yüksek JCI sertifikamız sayesinde, uluslararası alanda 17 yılı aşkın tecrübemizle, 52 farklı ülkeden 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi test edilir. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonunuzu görüntülemek için The Joint Comission’u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, uzun yıllardır dünyanın her bölgesinden hastaya ana dilinde, operasyon ve tedavi sürecinin şeffaf, sağlıklı ve başarılı olduğu bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, bilimsel standartları temel alan ileri teknoloji ekipmanlara sahiptir. Kliniğimizde tüm operasyonlarda, tedavi ve iyileşme sürecini rahat ve kolay hale getirmek için üstün teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılmaktadır.

17 Yılı Aşan Tecrübe!

Plastik cerrahi alanında uzman ve tecrübeli doktorlara sahip kliniğimizde, tıbbi direktörümüz Prof. Op. Dr. İsmail E., tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını ileri teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürmekte ve hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağlamaktadır. 

Plastik Cerrahi - Sıkça Sorulan Sorular

Hastalarımızın tedavileri, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde gerçekleşmektedir. 2014’ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile sürekli kalite anlayışımız garanti altındadır. Özellikle yurt dışında güvenilirliği ve bilinirliği yüksek bu sertifika sayesinde uluslararası alanda 17 yılı aşkın tecrübemizle, 52 farklı ülkeden 55 binin üzerinde hastaya başarıyla hizmet vermiş bulunuyoruz.

Ayrıca kliniğimizde tedaviler, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünlerle, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Kliniğimiz, Kavacık’ta ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde bulunuyor. Ayrıca, hastalarımızı VIP aracımızla havaalanından ya da arzu ettikleri bir adresten alarak, kliniğe ya da otele transfer işlemini de bizzat gerçekleştiriyoruz.