Plastik Cerrahi Kliniği

Medibeauty Klinik

Medibeauty Plastik Cerrahi Kliniği, ağırlıklı olarak yurt dışından gelen misafirlere yüz estetiği, vücut estetiği, burun estetiği, göğüs estetiği ve medikal estetik konularında hizmet vermektedir. 2006 yılından bu yana kliniğimizdeki tüm operasyonlar tecrübeli birinci sınıf doktorlar tarafından, ileri teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. Sürekli kalite anlayışımız, 2014'den beri sahip olduğumuz ve her dönem yenilenen bu sertifikasyon ile garanti edilirken özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek JCI sertifikamız sayesinde, uluslararası alanda 16 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi test edilmektedir. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonunuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, dünyanın her bölgesinden hastayı uzun yıllardır tedavi etmeye devam etmektedir. Operasyon ve tedavi sürecinde hastalarımıza ana dilinde verdiğimiz hizmet, operasyon ve tedavi sürecinin, şeffaf, sağlıklı ve başarılı olmasını da sağlamaktadır.

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, bilimsel standartları temel alan ileri teknoloji ekipmanlara sahiptir. Kliniğimizde tüm operasyonlarda, tedavi ve iyileşme sürecini rahat ve kolay hale getirmek için üstün teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılmaktadır.

15 Yılı Aşan Tecrübe!

Kliniğimiz, plastik cerrahi alanında uzman ve tecrübeli doktorlarla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Tıbbi Direktörümüz Prof. Op. Dr. İsmail E. , tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını ileri teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürürken, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağlamaktadır.

Plastik Cerrahi - Sıkça Sorulan Sorular

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. 2014'ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile sürekli kalite anlayışımız garanti edilirken, özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek bu sertifika sayesinde uluslararası alanda 16 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı göstermiş olduk. Ayrıca kliniğimizde tedaviler, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünlerle, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimiz, Kavacık'ta ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde bulunmaktadır ancak hastalarımızı VIP aracımızla havaalanından ya da arzu ettikleri adresten alarak, kliniğe ya da otele transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.