Partner Otellerimiz

Size Özel Hizmet

Medibeauty Klinik, 2006 yılından bu yana plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi gibi konularda yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara hizmet vermektedir. Klinik olarak sizlerin sağlıklı ve konforlu bir tedavi süreci geçirmenizi sağlamak bizim önceliğimizdir.

Dinlenmenize Bakın, Gerisini Biz Hallederiz!

Yurt dışından gelecek hastalarımızın uçuş rezervasyon işlemleriotel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere her sürecinde yanında olacağımızı belirtmek isteriz. Yurt içinden gelecek hastalarımızın da uçuş rezervasyon işlemleri, otel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere süreçteki her işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinden gelecek hastalarımızı talep ettikleri adreslerinden VIP aracımızla alarak, kalacakları 5 yıldızlı anlaşmalı otelimize yerleştirme imkanı da sunuyoruz. Eğer ki gelecek hasta otelde kalmayacaksa yine VIP aracımızla hastanın talep ettiği adresten transfer işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Medibeauty Klinik olarak hastalarımızın operasyon öncesinde, sırasında ve sonrasında kendilerini tamamen rahat hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Sağlık geziniz ve tedaviniz sırasında İstanbul’da nerede kalacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Çalıştığımız ünlü ve konforlu otelleri size tanıtmak istiyoruz. Pek çok ek hizmetle birlikte ortak otellerimizin avantajlarından da yararlanmanızı istiyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/partner-otellerimiz/

Limak Eurasia Luxury Hotel

Kliniğimize arabayla sadece 15 dakika uzaklıkta olan Hotel Limak Eurasia, 5 yıldızlı lüks bir oteldir. Hem sessiz hem de kolay ulaşılabilen konumu nedeniyle ameliyat öncesi ve sonrası dinlenmeye ihtiyaç duyan hastalarımız için oldukça uygundur. Plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi tedavileri öncesi ve sonrasında Hotel Limak Eurasia'da kalma imkanına sahipsiniz.

Troya Hotel

İstanbul'un merkezi konumlarından biri olan Beyoğlu'na ve en uzun caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi'ne birkaç adım uzaklıkta olan 4 yıldızlı Troya Hotel, sağlık geziniz boyunca en güzel alternatiflerden biri olabilir. Merkezi konumuyla çekici olan Troya Hotel'de plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi tedavileri öncesi ve sonrasında konforlu bir şekilde kalma imkanına sahipsiniz. 

Partner Otellerimiz - Sıkça Sorulan Sorular

Medibeauty Klinik ile bir rezervasyon yaptıysanız tedavi süreci öncesinde, sırasında ve sonrasında sizlerle birlikte olacağız. Yurt dışından gelecek hastalarımızın uçuş rezervasyon işlemleriotel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere her sürecinde yanında olacağımızı belirtmek isteriz. Yurt içinden gelecek hastalarımızın da uçuş rezervasyon işlemleri, otel rezervasyonu, otel-havaalanı-hastane transferleri de dahil olmak üzere süreçteki her işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinden gelecek hastalarımızı talep ettikleri adreslerinden VIP aracımızla alarak, kalacakları 5 yıldızlı anlaşmalı otelimize yerleştirme imkanı da sunuyoruzEğer ki gelecek hasta otelde kalmayacaksa yine VIP aracımızla hastanın talep ettiği adresten transfer işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Partner otellerimizden 5 yıldızlı lüks bir otel olan Hotel Limak Eurasia, kliniğimize yürüyerek 15 dakika, araçla 3 dakika uzaklıktadır. Bir diğer anlaşmalı otelimiz Troya Hotel ise 4 yıldızlı olup İstanbul'un merkezi Taksim, Beyoğlu'nda yer almaktadır. Troya Hotel ise kliniğimize yaklaşık 30 dakika mesafededir.