Obezite Cerrahisi Merkezi

Medibeauty Klinik

Medibeauty Klinik Obezite Cerrahisi Merkezi, mide bandı, gastrik bypass, tüp ve obezite sonrası estetik gibi konularda ağırlıklı olarak yurt dışından gelen misafirlere hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman doktorlarımız, tedavi ve bakım konularında da maksimum yetkinliğe sahiptir. 

 

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. Sürekli kalite anlayışımız, 2014'den beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen bu sertifikasyon ile garanti edilirken özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek JCI sertifikamız sayesinde uluslararası alanda 15 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi test edilmektedir. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonunuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006'dan bu yana, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir. Tıbbi kadromuzda yer alan doktorların uluslararası tecrübesi ile modern teknolojinin birleşmesi, tedavilerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. 

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, bilimsel standartları temel alan ileri teknoloji ekipmanlara sahiptir. Kliniğimizde tüm obezite cerrahisi operasyonlarında, tedavi ve iyileşme sürecini rahat ve kolay hale getirmek için son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılmaktadır. 

Obezite Cerrahisi Merkezi - Sıkça Sorulan Sorular

Medibeauty Obezite Cerrahisi Merkezi, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara mide bandı, gastrik bypass ve tüp mide ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. 2006 yılından beri uzman ve tecrübeli obezite cerrahisi doktorlarıyla hizmet veren merkezimiz, 55 binin üzerinde hastayı başarılı bir şekilde tedavi etmiştir. 

Kliniğimiz, bilimsel ve teknolojik standartları temel alan ileri teknoloji ekipmanlarla hizmet vermektedir. Obezite cerrahisindeki ekipmanlar, son teknoloji olup, uzman ve tecrübeli doktorlarımız tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. Sürekli kalite anlayışımız, 2014'den beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen bu sertifikasyon ile garanti edilirken, özellikle yurt dışında güvenirliği ve bilinirliği yüksek JCI sertifikamız sayesinde uluslararası alanda 15 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

Medibeauty Obezite Cerrahisi Merkezi, İstanbul'un Beykoz ilçesinde, ulaşımın kolay bir şekilde sağlandığı, merkezi bir noktada bulunmaktadır. Tedavi için gelen hastalarımızı istedikleri adresten veya havaalanından VIP aracımızla alarak, otel-klinik-havaalanı(adres) transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz.