Motiva Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınların vücutlarında görünüm için en fazla önem verdikleri yerlerden biri göğüstür. Birçok kadın yaşam koşulları değiştiğinde (hamilelik, kilo problemleri vb.) vücuduna daha uyumlu bir göğüs isteyebilir. Bu nedenle göğüs (meme) estetiğinde göğüs (meme) implantları, oldukça sık talep edilen alanlardan biri haline getirmiştir.

Göğüs (meme) implantları, göğüs büyütme amacıyla uygulanan silikon protezlerdir. Göğüs şekli, istenilen sütyen cup ölçüsüne ek olarak, bağ dokusunun yapısı, göğüs bezlerinin konumu ve göğüs derisi de dikkate alınarak belirlenir. Göğüs (meme) implant tipleri ile doğal bir görünüm sağlayan anatomik şekilli bir silikon seçme seçeneğiniz de vardır. Aynı zamanda dolgun, seksi ve doğal görünen yuvarlak bir implant seçme imkanına da sahipsiniz. Kliniğimizde, ileri teknoloji ve kaliteli, birden fazla göğüs implantı kullanılmaktadır. Motiva göğüs implantı, kliniğimiz doktorları tarafından tercih edilen implantlardan biridir.

Motiva Göğüs İmplantı

Motiva göğüs implantlarının yenilikçi tasarımı, özel ve yumuşak bir doku ile birleşmektedir. Ayrıca kullanılan nanoteknoloji sayesinde de implant çevresi, daha kaliteli ve vücuda uyum sağlayan bir yapı halindedir.

Motiva göğüs implantları, yenilikçi ve patentli teknolojisiyle hasta güvenliği önceliğiyle üretilmektedir. Motiva göğüs implantlarında kullanılan silikonlar, siz ayaktayken damla şeklinde durmaktadır. Bu sayede, gerçek meme dokusunun oluşturulması sağlanır.

Kliniğimizde Göğüs İmplantları

Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, ön muayenede hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre hangi göğüs implantının kullanılacağını belirler. Kliniğimizde genel anestezi altında yapılan göğüs implant ameliyatı, genellikle üç ile dört saat arasında sürmektedir. Operasyondan sadece birkaç gün sonra günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Operasyon sonrasında altı ile sekiz hafta boyunca destek sütyeni giymeniz gerekebilir. Bu sürede hiçbir spor faaliyeti yapılmaması gerekirken, ameliyat izleri iki ile üç ay boyunca güneş ışığına veya solaryum radyasyonuna maruz bırakılmamalıdır. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/motiva-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Motiva Göğüs İmplantları - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.

Kliniğimizde kullanılan motiva implantların yenilikçi tasarımı, özel ve yumuşak bir doku ile birleşmektedir. Ayrıca kullanılan nanoteknoloji sayesinde de implant çevresi daha kaliteli ve vücuda uyum sağlayan bir yapı halindedir.