Motiva Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınların vücutlarında görünüm için en fazla önem verdikleri yerlerden biri göğüstür. Birçok kadın yaşam koşulları değiştiğinde (hamilelik, kilo problemleri vb.) daha büyük bir göğüsü arzulayabilir. Bu nedenle göğüs (meme) estetiğinde göğüs (meme) implantları, oldukça sık talep edilen alanlardan biri haline getirmiştir.

Göğüs (meme) implantları, göğüs büyütme amacıyla göğse uygulanan silikon protezlerdir. İstenilen sütyen cup boyutuna ek olarak göğüs şekli, bağ dokusunun yapısı, göğüs bezlerinin konumu ve göğüs derisi de dikkate alınarak gerçekleştirilir. Göğüs (meme) implant tipleri ile doğal bir görünüm sağlayan anatomik şekilli bir varyant seçme seçeneğiniz vardır. Aynı zamanda dolgun ve daha seksi ama aynı zamanda daha yapay görünen yuvarlak bir implant seçme imkanına da sahipsiniz. Kliniğimizde, son teknoloji ve kaliteli birden fazla göğüs implantı kullanılmaktadır. Motiva göğüs implantı, kliniğimiz doktorları tarafından tercih edilen implantlardan biridir.

Motiva Göğüs İmplantı

Motiva göğüs implantlarının yenilikçi tasarımı, özel ve yumuşak bir doku ile birleşmektedir. Ayrıca kullanılan nanoteknoloji sayesinde de implant çevresi, daha kaliteli ve vücuda uyum sağlayan bir yapı halindedir.

Motiva göğüs implantları, yenilikçi ve patentli teknolojisiyle hasta güvenliği önceliğiyle üretilmektedir. Motiva göğüs implantlarında kullanılan silikonlar, siz ayaktayken damla şeklinde durmaktadır. Bu sayede, gerçek meme dokusunun oluşturulması sağlanır.

Kliniğimizde Göğüs İmplantları

Kliniğimiz uzman ve tecrübeli doktorları, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/motiva-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Motiva Göğüs İmplantları - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.

Kliniğimizde kullanılan motiva implantların yenilikçi tasarımı, özel ve yumuşak bir doku ile birleşmektedir. Ayrıca kullanılan nanoteknoloji sayesinde de implant çevresi daha kaliteli ve vücuda uyum sağlayan bir yapı halindedir.