Mentor Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınların vücudunda görünüm için en fazla önem verdikleri yerlerden biri göğüstür. Birçok kadın yaşam koşulları değiştiğinde (hamilelik, kilo problemleri vb.) vücuda daha uyumlu bir göğsü isteyebilir. Bu nedenle göğüs (meme) implantları, göğüs (meme) estetiğinde oldukça sık talep edilen alanlardan biri haline getirmiştir.

Göğüs (meme) implantları, göğüs büyütme amacıyla uygulanan silikon protezlerdir. Göğüs şekli, istenilen sütyen cup ölçüsüne ek olarak, bağ dokusunun yapısı, göğüs bezlerinin konumu ve göğüs derisi de dikkate alınarak belirlenir. Göğüs (meme) implant tipleri ile doğal bir görünüm sağlayan anatomik şekilli bir silikon seçme seçeneğiniz de vardır. Uzman estetik doktorlarımız sayesinde vücudunuza en uygun göğüs implantı sizlerin de estetik isteklerinizle beraber belirlenir.

Mentor Göğüs İmplantı

Mentor, dünya çapında tanınan bir göğüs implantı üreticisidir. Yaklaşık 40 senedir göğüs implantları üretim tecrübesine sahip olan Mentor, küresel olarak estetik pazarının önde gelen tıbbi ürün sağlayıcılarından biridir.

Mentor implantlarının güvenliği, patentli SILTEX ™ tekstüre ile garanti edilmektedir. İmplantların yüzeyinde neredeyse hiç gözenek ve boşluk olmamaktadır. Tekstüre ile göğüs implantının dönme ve kayma olasılığı minimuma indirilir. Ayrıca mentor implantlardaki dolgu malzemesi, implantın eşit şekilde bir arada tutulmasını sağlar. Bu sayede, hastaya doğal bir göğüs hissi verilmiş olur.

Mentör göğüs implantı, uzman estetik doktorlarımız tarafından uzun yıllardır tercih edilen bir implant markasıdır. Doktorumuzun yapacağı kapsamlı ön muayenenin ardından operasyon türüne ve implant markasına karar verilir.  Doktorlarımız, estetik olarak isteklerinizi ve sağlığınızı dikkate alarak vücudunuza en uyumlu göğüs için operasyonu gerçekleştirir.

Yenilikçi Teknoloji

2006 yılından bu yana ağırlıklı olarak yurt dışından gelen hastalara göğüs (meme) estetiği alanında göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, göğüs implantları, mastopeksi ve jinekomasti operasyonlarımızı tecrübeli estetik doktorlarımızla uygulamaya devam etmekteyiz.  Kliniğimizde, göğüs estetiğinde kullanılan implantlar, kaliteli ve ileri teknoloji ürünlerdir. Uzman estetik doktorlarımız, ileri teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre, hangi implantın tercih edileceğine karar vermektedir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/mentor-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Mentor Göğüs İmplantı - Sıkça Sorulan Sorular

Yaklaşık 40 senedir göğüs implantları üretim tecrübesine sahip olan Mentor, küresel olarak estetik pazarının önde gelen tıbbi ürün sağlayıcılarından biridir. Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonlarında tercih edilen Mentor implantlarının güvenliği, patentli SILTEX ™ tekstüre ile garanti edilmektedir. İmplantların yüzeyinde neredeyse hiç gözenek ve boşluk olmamaktadır. Tekstüre ile göğüs implantının dönme ve kayma olasılığı minimuma indirilir. Ayrıca mentor implantlardaki dolgu malzemesi, implantın eşit şekilde bir arada tutulmasını sağlar. Bu sayede, hastaya doğal bir göğüs hissi verilmiş olur.

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli estetik doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.