Mentor Göğüs İmplantı

Göğüs İmplantları

Kadınların vücutlarında görünüm için en fazla önem verdikleri yerlerden biri göğüstür. Birçok kadın yaşam koşulları değiştiğinde (hamilelik, kilo problemleri vb.) daha büyük bir göğüsü arzulayabilir. Bu nedenle göğüs (meme) estetiğinde göğüs (meme) implantları, oldukça sık talep edilen alanlardan biri haline getirmiştir.

Göğüs (meme) implantları, göğüs büyütme amacıyla göğse uygulanan silikon protezlerdir. İstenilen sütyen cup boyutuna ek olarak göğüs şekli, bağ dokusunun yapısı, göğüs bezlerinin konumu ve göğüs derisi de dikkate alınarak gerçekleştirilir. Göğüs (meme) implant tipleri ile doğal bir görünüm sağlayan anatomik şekilli bir varyant seçme seçeneğiniz vardır. Aynı zamanda dolgun ve daha seksi ama aynı zamanda daha yapay görünen yuvarlak bir implant seçme imkanına da sahipsiniz.

Kliniğimizde, son teknoloji ve kaliteli birden fazla göğüs implantı kullanılmaktadır. Mentor göğüs implantı, kliniğimiz doktorları tarafından tercih edilen implantlardan biridir.

Mentor Göğüs İmplantı

Mentor, dünya çapında tanınan bir göğüs implantı üreticisidir. Yaklaşık 40 senedir göğüs implantları üretim tecrübesine sahip olan Mentor, küresel olarak estetik pazarının önde gelen tıbbi ürün sağlayıcılarından biridir.

Mentor implantlarının güvenliği, patentli SILTEX ™ tekstüre ile garanti edilmektedir. İmplantların yüzeyinde neredeyse hiç gözenek ve boşluk olmamaktadır. Tekstüre ile göğüs implantının dönme ve kayma olasılığı minimuma indirilir.

Ayrıca mentor implantlardaki dolgu malzemesi, implantın eşit şekilde bir arada tutulmasını sağlar. Bu sayede, hastaya doğal bir göğüs hissi verilmiş olur.

Yenilikçi Teknoloji

Kliniğimizde, göğüs estetiğinde kullanılan implantlar, kaliteli ve son teknoloji ürünlerdir. Kliniğimiz uzman ve tecrübeli doktorları, son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre, hangi implantın tercih edileceğine karar vermektedir. Uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile hastalarımızı, göğüs estetiği operasyonlarında sağlıklı ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

 

https://www.medibeautyklinik.com/mentor-gogus-implanti/

Operasyon Süresi

Anestezi

İstanbul'da Kalma Süresi

Günlük Hayata Dönüş

Mentor Göğüs İmplantı - Sıkça Sorulan Sorular

Yaklaşık 40 senedir göğüs implantları üretim tecrübesine sahip olan Mentor, küresel olarak estetik pazarının önde gelen tıbbi ürün sağlayıcılarından biridir. Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonlarında tercih edilen Mentor implantlarının güvenliği, patentli SILTEX ™ tekstüre ile garanti edilmektedir. İmplantların yüzeyinde neredeyse hiç gözenek ve boşluk olmamaktadır. Tekstüre ile göğüs implantının dönme ve kayma olasılığı minimuma indirilir. Ayrıca mentor implantlardaki dolgu malzemesi, implantın eşit şekilde bir arada tutulmasını sağlar. Bu sayede, hastaya doğal bir göğüs hissi verilmiş olur.

Kliniğimizde göğüs estetiği operasyonu öncesi kapsamlı bir ön muayene gerçekleştirilir. Uzman ve tecrübeli doktorlarımız, hastanın bireysel istekleri ve sağlık durumuna göre karar vererek hangi göğüs implantının kullanılacağını belirlemektedir.