Klinik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Medibeauty Klinik olarak yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalarımıza sağlıklı ve konforlu bir tedavi süreci önceliğiyle hareket etmekteyiz. Bu nedenle sizlerin de hasta olarak tedavi öncesi ve sonrası için dikkat etmeniz gerekenleri ve haklarınızı bilmeniz oldukça önemlidir. Klinik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, seçtiğiniz yerin merdiven altı estetik merkezi olmamasıdır. Seçeceğiniz kliniğin gerekli sertifikalarının olmasına, tedavi ve operasyonların hastane ortamında yapılmasına ve doktorlarının gerçekten doktor ve alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca klinikte kullanılan ürünlerin de bakanlık tarafından onaylı ve doktorlar tarafından satın alınabilen ürünler olması önemlidir.

Klinik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Sağlıkta JCI sertifikası, uluslararası bir standart ve kriterdir. Kliniğimiz kalite standartlarına uyarak Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahip olması uluslararası olarak nitelikli olduğunun da göstergesi. Tüm tedavilerin JCI onaylı bir klinikte yapılması, tedavinin her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
  • Seçeceğiniz kliniğin merdiven altı bir klinik olmamasına ve doktorların/cerrahların niteliklerine kesinlikle dikkat edin. Birçok aracı size alanında uzman olmayan doktorlar aracılığıyla tedavi sunabilir. Bu nedenle operasyonu gerçekleştirecek doktor/cerrahi ekibine dikkat etmelisiniz.
  • Operasyon sürecinde kalacağınız yerin veya otelin kliniğine yakın olduğundan emin olun. Operasyon sonrasında acil bir durum olması durumunda ulaşımınız kolay olacaktır.
  • İletişim kurduğunuz kliniğe herhangi bir ön ödeme yapmayın. Olası bir fikir değiştirme durumunda yaptığınız ön ödemeyi geri alamama riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Gerçekleştirilen operasyon sonrası mutlaka klinikte kalmalısınız. Doktorunuzun yönlendirmelerini dikkatlice uygulamalısınız.
  • Klinikte kullanılan tüm ürünlerin sertifikalı ve onaylı olmasına dikkat edin. Ayrıca bu ürünlerin sadece doktorlar tarafından satın alınmış olması gerekmektedir.
  • Operasyon öncesi varsa kronik bir rahatsızlığınızı, alerjinizi ve mevcut hastalıklarınızı doktorlara detaylıca bildirmeniz gerekmektedir. Kullandığınız bir ilacı da doktorlara bildirerek bu konuda bilgilendirme yapmalısınız.

Medibeauty Klinik’in Kaliteli Sağlık Hizmeti

Kliniğimiz, 2006 yılından beri plastik cerrahi, estetik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi alanlarında başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Sahip olduğumuz JCI sertifikası ile birlikte, tüm operasyonlarımız her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tedavilerimizin bakanlık tarafından onaylı, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünlerle gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca kliniğimizde tedavi ve iyileşme sürecini rahat ve kolay hale getirmek için ileri teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılmaktadır. Kliniğimiz, sahip olduğu bu teknoloji, tecrübe ve uzman doktor kadrosu ile 55 binden fazla hastayı tedavi ederek mutlu olmasını sağlamıştır. Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten kliniğimiz, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile hastaları sağlık ve güzellikle buluşturmaya devam ediyor.

https://www.medibeautyklinik.com/klinik-secerken-dikkat-edilmesi-gerekenler/

Medibeauty Klinik - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, tüm operasyonlarını uluslararası yetkinliğe sahip, uzman ve tecrübeli doktorlar tarafından gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır aynı tıbbi kadro ile çalışmamız ve sahip olduğunuz bu tecrübe ile birlikte, hastalarımızı mutlu etmeyi başarıyoruz.

Kliniğimizde tüm operasyonlar, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, tam teşekküllü ve JCI sertifikalı hastane ortamında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca doktorlarımızın sahip olduğu deneyim, her yıl binlerce komplikasyonsuz operasyon geçirilmesine neden olmaktadır.

Kliniğimizin kalite standartları ve hasta bakımı güvenliği, 2014’ten beri her yıl Uluslararası Sağlık Akredite Kuruluşu Joint Commission International (JCI) tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır. Ayrıca tüm operasyon ve tedavilerimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sadece doktorlar tarafından satın alınabilen ürünlerle gerçekleştirilmektedir. Operasyonlarda kullanılan tıbbi ürünler, sizlerin gözetimi altında açılıp kullanılmaktadır. Bu güvence ile dünyanın her yerinden 55 binin üzerinde hastanın mutlu ve sağlıklı bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağladık. 

Tedavi ve operasyonlar ile ilgili bilgi almak için bizlere 02166930603 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bizlere WhatsApp üzerinden ulaşmak için 05466773535 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgi ve ücretsiz ön muayene için online konsültasyon formumuzu doldurabilirsiniz.