Kaş Ekimi

İlgili Makaleler

İlgili Videolar

Çalışma Saatlerimiz
  • clockPzt – Cuma 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Doktorumuza Sorun
[contact-form-7 id=”246″ title=”Doktorumuza Sorun”]

Kaş ekiminin ne kadar önemli bir uygulama olduğunu ancak bu uygulamaya ihtiyaç duyanlar anlayabilir. Pek çok sebeple kaş ekimi gerekli olabilir. Özellikle kadınların ihtiyaç duyduğu bu uygulama, halk arasında kaşların küsmesi denilen durum sebebi ile gerekli olabilir. Diğer taraftan pek çok çevresel ya da içsel unsura bağlı olarak kaşlar gençlik yıllarındaki hacmini ve kalınlığını kaybetmiş olabilir. İşte bu durumda kaş ekimi uygulaması yardımımıza koşuyor. Kaş ekimi yaptırarak, harika görünen kaşlara sahip olabilirsiniz.

kaş ekim operasyonu

Ayrıca unutmamak gerek ki, kaş ekimini erkeklerde yaptırabilir ve harika bir görünüm elde edebilir. Sadece kadınların tercih ettiği bir işlemden bahsetmiyoruz. Üstelik yara ya da ameliyat izi söz konusu ise kaş ekimi ile bu sorunlar da düzeltilebilir.

Kaş ekimini kimler yaptırabilir?

Kaş ekimi uygulamasını, 22 yaş üzerindeki kadın ve erkekler yaptırabilir. Kalıcı kaş kaybı yaşayan, yapısal olarak ya da farklı sebepler ile kaşlarını kaybetmiş olanlar, dolgunluğunu yitirmiş ya da incelmiş kaşlara sahip olanlar ile yara ya da ameliyat izleri sebebi ile kaşlarında şekilsizlik söz konusu olanlar yaptırabilir.

Burada önemli nokta ise kaşlarınız ile ilgili durumu bir uzman ile görüşerek net bilgi almanızdır. Bunun için uzman hekimlerimiz sizi bekliyor. Üstelik ücretsiz muayene fırsatımızdan faydalanabilir, bir kahvemizi içebilir ve kaşlarınız için neler yapılabileceğini en doğru kişiden öğrenebilirsiniz. Ayrıca kaş ekimi fiyatlarının da en çok merak edilenlerden biri olduğunu biliyoruz. Kaş ekimi fiyatları için de yine bu görüşme doğru olacaktır.

Kaş Ekimi Öncesi Süreç

Kaş ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz, doktorunuzun size bazı konularda önerilerde bulunduğunu göreceksiniz. Bu uyarı ve öneriler, yapılacak işlemin başarısını artıracaktır. Örneğin, sigara ve alkol kullanımı ile ilgili uyarılarda söz konusu olabilir. Özellikle sigara kullanımı, ekimi yapılan kıl köklerinin başarısını büyük oranda etkilemektedir. Bu yüzden kaş ekimi öncesi süreçte sigara kullanımının bırakılması önerilmektedir. Bunun dışında özel durumunuza göre başka bazı durumlar da söz konusu olabilir. Tüm bunlara kaş ekimi öncesinde uymanız ve hazırlığınızı yapmanız, işlemin başarısını etkileyecektir.

Kaş Ekimi Sonrası Süreç

Kaş ekimi yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hijyen olacaktır. İşlem steril ortamda gerçekleştirilir ancak kaş ekimi sonrasında sizin hijyen kurallarına uymanız da çok önemli olacaktır. Doktorunuzun uygun göreceği süre boyunca kaş ekimi yapılan bölgenin su ile temasından kaçınmalısınız. Ayrıca net sonuçlara ulaşana dek kaş boyama ve benzeri işlemlerden uzak durmak gerekiyor. Üstelik krem, losyon ve benzeri kozmetik ürünlerin kullanımına da yine dikkat etmek gerekiyor. Özellikle ilk dönemlerde kullanılmaması doğru olacaktır. Bu konuda doktorunuzun yönlendirmelerini dikkate almalısınız.

Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş ekimi fiyatları, kaş ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Şüphesiz ki, bu uygulamanın bütçemize uygun olup olmadığını merak ediyoruz. Ancak ne yazık ki, kaş ekimi fiyatları kişinin özel durumuna göre değişmekte olduğundan, net bir rakamdan söz etmemiz mümkün değil. Kaş ekimi fiyatlarını öğrenmek için ücretsiz muayene fırsatını yakalayarak randevu alabilir ve uzman doktorlarımız ile görüşebilirsiniz. Muayenenin ardından size net bir rakam verilebilir ancak. Kaş ekimi fiyatları ancak bu şekilde öğrenilebilir.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]

Kaş ekimi uygulamasında lokal anestezi yapılmaktadır ve herhangi bir acı ya da ağrı söz konusu olmamaktadır. Ayrıca FUE tekniğinin kullanıldığı uygulamada herhangi bir kesi de söz konusu olmadığından ağrı, acı yaşanmamaktadır.

En önemli unsur bu aslında… Kaş ekimi sonrasında doğal bir sonuç ile karşılaşmak isteriz. İşinde uzman bir estetik cerrah size doğal görünen harika kaşlar sunacaktır. Kaş ekimi sonrasında hiç kimse kaşlarınızın doğal görünmediğini söyleyemez.

Genellikle tek seansta kaş ekimi tamamlanır. Ancak çok istisnai bir durum olursa birden fazla seans gerekli olabilir.