Hakkımızda

Medibeauty Klinik, Medistate Hastanesi’nin sağlık turizmi konusunda uluslararası hastalara hizmet verdiği bölümüdür. 2006 yılından bu yana, başta Almanya, Fransa ve İngiltere olmak üzere dünyanın hemen hemen her ülkesinden 55 binin üzerinde hastayı tedavi eden kliniğimiz, sahip olduğu 15 yılı aşkın uluslararası deneyimi ile yurt içi hastalara da hizmet vermektedir.

Kliniğimiz, plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi operasyonlarını komplikasyonsuz bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kliniğimiz, plastik cerrahide, yüz estetiği, vücut estetiği ve medikal estetik alanlarında tedaviler gerçekleştirmektedir. Kliniğimizde saç ekimi, FUE Gold yöntemi ile alınan greftlerin Manuel Saç Ekimi veya DHI Tekniği ile Saç Ekimi Yöntemi ile ekilmesi şeklinde yapılmaktadır. Göz lazeri ameliyatı sürecinde, 3 boyutlu göz haritası çıkarmak için WaveFront teknolojisi kullanılırken, ActiveTrack 3D göz izleme sistemi ve bıçaksız Femtosaniye Lazer teknolojisi ile operasyonlarımızın başarı oranı artmaktadır. Göz lazeri ameliyatlarımız, ileri teknoloji iLasik, ReLex Smile ve PRK/Lasek göz lazeri yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir. Göz içi lens tedavilerinde kullandığımız, Multifokal Lens, Trifokal Lens ve Monofokal Lens, CE sertifikasına ve UV filtreye sahip akıllı lenslerdir. Kliniğimiz diş cerrahisinde, diş implantı, diş köprüsü, All on 4, diş kaplama ve diş beyazlatma tedavilerini gerçekleştirmektedir. Bariatrik cerrahi olarak da adlandırılan obezite cerrahisinde mide bandı, gastrik bypass ve tüp mide operasyonlarımız, risksiz Laparoskopi tekniği ile başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Alanında uzman doktorlarımız, tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını ileri teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini komplikasyonsuz bir şekilde sürdürürken, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu ayrılmasını sağlamaktadır.

Kliniğimizde tüm operasyonlar, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli tıbbi kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Medibeauty Klinik, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Medibeauty Klinik olarak amacımız “Sağlığınız ve Güzelliğiniz”.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten Medibeauty Klinik, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile hastaları sağlık ve güzellikle buluşturuyor.

https://www.medibeautyklinik.com/hakkimizda/

Hakkımızda - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, uluslararası tecrübesi, uzman tıbbi kadrosu, misafir odaklı yaklaşımı ve son teknoloji yöntemleriyle, tam teşekküllü hastane ortamında 2006 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında uzman doktorlarımız, tecrübesini ve uluslararası tanınırlığını son teknoloji yöntemlerle birleştirerek tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürürken, hastalarımızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde kliniğimizden ayrılmasını sağlamaktadır.

Kliniğimizde gerçekleştirilen tüm operasyonlar, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek tam teşekküllü hastane ortamında güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizin konforlu hizmet kalitesi, 2014’ten beri her yıl Uluslararası Sağlık Akredite Kuruluşu Joint Commission International (JCI) tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır. Kliniğimizde tedavi ve iyileşme sürecini rahat ve kolay hale getirmek için son teknoloji cihazlar ve mikrocerrahi aletler kullanılmaktadır.