Göz Lazeri ve Lens

Halk arasında göz çizdirme olarak da bilinen göz lazeri, miyop, hipermetrop ve astigmat gibi göz hastalıklarına çözüm olarak kliniğimizde uygulanmaktadır. Zaman zaman miyop, hipermetrop ve astigmat gibi sorunlarda lazer yöntemleri kullanılamadığından, doktorlarımızın muayenesi sonrasında uygun görülürse göz içi lensler de tercih edilebilmektedir.

Göz lazeri ameliyatlarımız, ileri teknoloji teknikler kullanılarak iLasik, ReLex Smile ve PRK/Lasek göz lazeri yöntemleriyle gerçekleştirilir. Göz lazeri ameliyatı sürecinde 3 boyutlu göz haritası çıkarmak için WaveFront teknolojisi kullanılırken, ActiveTrack 3D göz izleme sistemi ve bıçaksız Femtosaniye Lazer teknolojisi de operasyonların başarı oranını artırmaktadır. Damla yoluyla lokal anestezi yapılarak ağrısız bir şekilde gerçekleştirilen göz lazeri ameliyatı, genellikle 10 ile 15 dakika arasında sürmektedir. Göz lazeri ameliyatı sonrası ortalama bir ya da iki gün içerisinde rutin hayatınıza dönebilirsiniz. Göz doktorlarımızın sahip olduğu tecrübe sayesinde, her yıl binlerce komplikasyonsuz ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimizde göz içi lens uygulamalarında, CE sertifikasına ve UV filtreye sahip, multifokal lens, trifokal lens ve monofokal akıllı lensler kullanılmaktadır. Multifokal lens tedavisi, korneanın kenarından küçük bir kesi açılarak implante edilen lens ile yapılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan trifokal lens tedavisi de multifokal lensteki gibi, korneanın kenarından küçük bir kesi açılarak implante edilen lens ile yapılırken gözlük kullanımını tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Kliniğimizin uzman ve tecrübeli göz doktorları, önce sizleri kapsamlı bir muayeneden geçirir. Bu muayene sonrasında, sizin isteğinize ve sağlık durumunuza göre, göz lazeri mi yoksa göz içi lens tedavisi mi uygulanacağına karar verilir. Kliniğimizde hastaya özel tedavi yöntemi belirlenerek, tecrübeli doktorlarımız sayesinde göz rahatsızlıklarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Göz lazeri ve göz içi lens uygulamalarında gösterdiğimiz bu hassasiyet ve kullandığımız teknolojik ekipmanlar ile operasyonlarımızı yüzde 100 başarı ile tamamlıyoruz.

https://www.medibeautyklinik.com/goz/

Tedaviler

Göz Lazeri

Göz lazeri, miyop, astigmat ve hipermetrop gibi sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Kliniğimizde iLasik, ReLEx Smile ve PRK/Lasek göz lazeri yöntemleri uygulanmaktadır. 

detaylı bilgi
Lens Uygulamaları

Göz lazeri ameliyatının çözüm olmadığı bazı hastalarda göz içi lensler tercih edilir. Kliniğimizde, Multifokal Lens, Trifokal Lens ve Monofokal Lens yöntemleri kullanılmaktadır. 

detaylı bilgi
Kliniğimiz

Kliniğimiz, göz lazeri ve göz içi lens uygulamalarını uzman ve tecrübeli göz doktorları ile yaklaşık 20 yıldır başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır yurt dışından ve yurt içinden yaklaşık 55 bin hastayı tedavi eden kliniğimizin hizmet kalitesi 2014’ten beri her yıl Uluslararası Sağlık Akredite Kuruluşu Joint Commission International (JCI) tarafından kontrol edilerek onaylanır.

detaylı bilgi
Tıbbi Kadromuz

Medibeauty Göz Kliniği'nde en büyük avantajımız karşıladığımız hasta adedinin fazlalığı sebebiyle operasyon deneyimimizdir. Yaklaşık 20 yıldır birlikte çalıştığımız uzman göz doktorlarımız, deneyimleri ile her yıl binlerce komplikasyonsuz ameliyat gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz hijyenik standartlar, ileri teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız, günlük 8-12 göz cerrahi operasyon rutinimiz sayesinde kazandığımız deneyim, operasyonunuzun her aşamasında memnun olmanızı sağlamaktadır.

detaylı bilgi

Göz Lazeri ve Lens - Sıkça Sorulan Sorular

Göz lazeri ameliyatı, kliniğimizde kullanılan ileri teknoloji ekipmanlar ve uzman doktorlarımız sayesinde oldukça güvenli bir operasyondur. Kliniğimizde göz lazeri ameliyatı sürecinde 3 boyutlu göz haritası çıkarmak için WaveFront teknolojisi kullanılırken, ActiveTrack 3-D göz izleme sistemi ve bıçaksız lazer tekniği Femtosaniye Lazer teknolojisi de operasyonlarımızın başarı oranını artırır. Göz doktorlarımızın sahip olduğu tecrübe sayesinde her yıl binlerce komplikasyonsuz ameliyat gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kliniğimizde damla yoluyla lokal anestezi yapılarak ağrısız bir şekilde gerçekleştirilen göz lazeri, genellikle 10 ile 15 dakika arasında sürmektedir. Operasyon sonrası ortalama bir ya da iki gün içerisinde rutin hayatınıza dönebilirsiniz.

Kliniğimizin uzman ve tecrübeli göz doktorları, önce sizleri kapsamlı bir ön muayeneden geçirir. Bu muayene sonrasında, sizin isteğinize ve sağlık durumunuza göre, göz lazeri mi yoksa göz içi lens tedavisi mi uygulanacağına karar verilir. Kliniğimizde hastaya özel tedavi yöntemi belirlenerek, tecrübeli doktorlarımız sayesinde gözlüklerinizden ve göz kusurlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.