Göz Kliniği

Medibeauty Klinik

Yurt içinden ve 52 farklı ülkeden hastalara 2006’dan bu yana plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi gibi konularda hizmet veren, uluslararası JCI sertifikasına sahip Medibeauty Klinik, ülkemizin göz lazeri tedavisinde önde gelen klinikleri arasında yer almaktadır.

En son bilimsel ve teknolojik standartlarda hizmet veren kliniğimizde, yılda binlerce hastaya göz lazeri ve göz içi lens tedavisi uygulanır.

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. 2014’ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI sertifikası ile sürekli kalite anlayışımız garanti edilmektedir. Özellikle yurt dışında güvenilirliği yüksek bu sertifika sayesinde uluslararası alanda 17 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısına imza attık. 

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi gibi konular bulunuyor. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonumuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006’dan bu yana, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir. 

Tıbbi kadromuzda yer alan uzman doktorların uluslararası tecrübesi ile modern teknolojinin birleşmesi, tedavilerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Tecrübeli Tıbbi Kadro

Kliniğimiz, tecrübeli doktorlarının sahip olduğu uluslararası yetkinlikle uzun yıllardır hastalarına hizmet vermektedir. 

Göz cerrahisi doktoru Doç. Dr. Süleyman K., binlerce operasyon tecrübesine sahiptir. Katarakt tedavisi, glokom (göz tansiyonu), vitreoretinal cerrahiler, excimer laser, medikal retina, kornea hastalıkları ve keratoplasti doktorumuzun uzmanlık alanları arasında yer alır.

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, göz sağlığınız için en son teknolojiye sahip ekipmanlarla hizmet veriyor; göz cerrahisinde kullandığımız cihazlar, hastaların tedavi süreçlerini daha konforlu, güvenli ve etkili hale getiriyor.

Göz lazer ameliyatında kullanılan iLasik, kişiye özel tedavi yöntemiyle uygulanan tedavi yöntemidir. Bir diğer göz lazer ameliyat yöntemimiz ReLEx Smile tedavisinde, ileri nesil Alman Carl Zeiss VisuMax Femtosaniye Lazer teknolojisi kullanılıyor. Ayrıca Excimer Lazer ZEISS MEL 90 teknolojisiyle birlikte göz cerrahisi operasyonlarımız, en modern teknik altyapıyla gerçekleştirilmektedir.

Göz Kliniği - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, Kavacık’ta, şehrin merkezine ve ulaşım araçlarına yakın bir konumda bulunuyor. 

Hastalarımız isterlerse, VIP aracımızla havaalanından ya da istedikleri yerden alınarak, kliniğimize ya da konaklayacakları otele ulaşmaları sağlanır.

Kliniğimiz, göz cerrahisi operasyonlarını her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, tam teşekküllü hastane ortamında gerçekleştirir. 

Kliniğimizin bu standardı, 2014'ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile garanti edilir. Göz cerrahisinde kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve uzman doktorlarımız sayesinde her yıl binlerce göz cerrahisi operasyonu, komplikasyonsuz bir şekilde başarıyla tamamlanmaktadır.