Göz Kliniği

Medibeauty Klinik

Ağırlıklı olarak yurt dışından gelen hastalara 2006'dan bu yana plastik cerrahi, saç ekimi, göz lazeri, göz içi lens, diş cerrahisi ve obezite cerrahisi gibi konularda hizmet veren ve uluslararası JCI sertifikasına sahip olan Medibeauty Klinik, ülkemizin göz lazeri tedavisinde sayılı kliniklerinden biridir. En son bilimsel ve teknolojik standartlarda hizmet veren kliniğimizde, yılda binlerce hastaya göz lazeri ve göz içi lens tedavileri yapılmaktadır.

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. 2014'ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile sürekli kalite anlayışımız garanti edilirken, özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek bu sertifika sayesinde uluslararası alanda 16 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik. 

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi gibi konular bulunmaktadır. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonunuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006'dan bu yana, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir. Tıbbi kadromuzda yer alan uzman doktorların uluslararası tecrübesi ile modern teknolojinin birleşmesi, tedavilerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Tecrübeli Tıbbi Kadro

Kliniğimiz, tecrübeli doktorlarının sahip olduğu uluslararası yetkinlikle uzun yıllardır hastalarına hizmet vermektedir. Kliniğimiz göz cerrahisi doktoru Doç. Dr. Süleyman, K. , binlerce operasyon tecrübesine sahiptir. Uluslararası çalışmalarıyla tıp dünyasına güçlü katkıları olan doktorumuzun uzmanlık alanları ise katarakt tedavisi, glokom (göz tansiyonu), vitreoretinal cerrahiler, excimer laser, medikal retina, kornea hastalıkları ve keratoplastidir. 

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, göz cerrahisinde ileri teknoloji ekipmanları kullanarak tedavilerini gerçekleştirmektedir. Göz lazer ameliyatında kullanılan iLasik, kişiye özel tedavi yöntemiyle uygulanan tedavi yöntemidir. Bir diğer göz lazer ameliyat yöntemimiz Relex-Smile tedavisinde, ileri nesil Alman Carl Zeiss VisuMax Femtosaniye Lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Ayrıca göz lazer yöntemlerimizde kullanılan Excimer Lazer ZEISS MEL 90 teknolojisiyle birlikte de göz cerrahisi operasyonlarımız, en modern teknik altyapıya sahip bir şekilde gerçekleştirilir. 

Göz Kliniği - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz, Kavacık'ta ulaşımı kolay ve merkezi bir yerde bulunmaktadır ancak hastalarımızı VIP aracımızla havaalanından ya da arzu ettikleri adresten alarak, kliniğe ya da otele transfer işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kliniğimiz, göz cerrahisi operasyonlarını her türlü komplikasyona anında karşılık verilebilecek, tam teşekküllü hastane ortamında gerçekleştirmektedir. Kliniğimizin bu standardı, 2014'ten beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI Sertifikası ile garanti edilmektedir. Göz cerrahisinde kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ve uzman doktorlarımız sayesinde her yıl binlerce göz cerrahisi operasyonu, komplikasyonsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.