Göz Altı Işık Dolgusu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

Göz altı ışık dolgusu son zamanların en ünlü uygulamasıdır. Gerçekten de ışıl ışıl bir etkisi olduğu için pek çok uzmanın önerisidir. Kısaca göz altı ışık dolgusunun ne olduğundan bahsedecek olursak, cildi oluşturan tabakalara göz atmalıyız. En dıştan içe doğru epidermis, dermiş ve deri şeklinde sıralanır cildimizin katmanları. Bu katmanların her biri de ışığı farklı şekillerde emer ve yansıtır. Bu katmanlara ışık vurduğunda ise emilen ve yansıyan ışınların bir araya gelmesi sonucu bir parlaklık ve aydınlanma gözlenir. Bu da her kadının arzu edeceği harika bir görüntüdür. Işık dolgusunda, Hyaluronik asit, vitaminler, mineraller ve antioksidan maddeler mükemmel bir uyum ile birlikte kullanılır. Enjeksiyonlar ile gerçekleştirilen göz altı ışık dolgusunda gözle görünen bir aydınlık söz konusu olur.

göz altı ışık dolgusu

Kimler Göz Altı Işık Dolgusu Yaptırabilir?

Göz altı ışık dolgusu için pek de bir yaş sınırlandırması yok aslında. 18 yaşın üzerinde olan herkes bir uzmanın da onayı ile birlikte göz altı ışık dolgusu yaptırabilir. Göz altı dolgusu, yüzünüze büyüleyici bir aydınlanma kazandıracağı için etkileri de sizi memnun edecektir. Ancak bahsettiğimiz üzere bu tür kararları sadece kişinin istekleri doğrultusunda vermek doğru olmaz. Gelin ücretsiz muayene fırsatından yararlanın ve uzman doktorlarımız ile görüşün. Onlar sizin için göz altı dolgusunun gerekli olup olmadığını ya da sürecin nasıl işlemesi gerektiğini söyleyeceklerdir.

Dolgu tedavisi yaşlılık belirtilerinin giderilmesi haricinde ciltte bulunan akne izlerinin ve derin yaraların tedavisinde de kullanılabilir.

Göz Altı Işık Dolgusu Öncesinde

Göz altı ışık dolgusu uygulamasında, yanak ile göz altları arasındaki oluklar ve çöküklükler tedavi edilmiş olmaktadır. Ayrıca alt göz kapağındaki torbalanmalar da ortadan kaldırılabilir. Göz altı morluklarında da belirgin bir azalma gözlenmektedir. Göz altı ışık dolgusu yapılmadan önce sizin yapmanız gereken pek bir hazırlık yok aslında. Ancak kullandığınız çeşitli ilaçlar varsa bunları doktorunuz ile paylaşmanız doğru olabilir. Bunun dışında doktorunuzun yönlendirmelerini takip etmeniz, en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır. Bunun için göz altı dolgusunda doktorunuzu dinlemeniz yerinde olur.

Göz Altı Işık Dolgusu Sonrasında

Göz altı dolgusunun sonrası süreç oldukça merak ediliyor. Uygulamanın sonuçlarını kısa süre sonra görebilecek olmanız ise sevindirici. Genellikle göz altı dolgusunun ardından şişme ya da morarma gibi durumlar oluşmaz. Oluşsa dahi çok kısa süre içerisinde ortadan kaybolacaktır. Diğer taraftan göz altı ışık dolgusu uygulamasının en başarılı sonuçlarını uygulamadan 1 hafta kadar sonra görebilirsiniz. Bu da oldukça önemli bir avantajı diyebiliriz. Ayrıca işlemin hemen ardından günlük yaşamınıza dönebilecek olmanız da cabası. Kısacası hayatınıza ara vermeniz gerekmez, uygulamanın ardından normal yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Fiyatı Nedir?

Bu tür estetik uygulamalarda fiyatlar en çok sorulan konulardan biri oluyor normal olarak. Ancak göz altı ışık dolgusu fiyatı ile ilgili olarak net bir fiyat vermek pek mümkün değil. Çünkü sizin dolgu uygulama alanınız da uygulama şekliniz de diğerlerinden farklı olacaktır. Kısacası göz altı dolgusu herkes için farklı şekillerde yapılacaktır. Herkesin ihtiyaçları ve yapısı farklı olduğu için ortaya çıkan bu uygulama farklılıkları fiyatları da etkiler. Göz altı ışık dolgusu fiyatı öğrenmek için en doğru yol ise uzman bir doktora başvurmaktır. Bunun için sizi kliniğimize bekliyoruz. Ücretsiz muayene ve teşhis fırsatı devam ediyor.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]