Dudak Dolgusu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

Dudaklar yüzümüzün en önemli noktası ve ilk dikkat çeken yeridir. Bu yüzden de estetik açıdan da en çok önem verilen noktalardan biridir. Bugün dudak dolgusu işleminin güvenle gerçekleştirilebildiği ise unutulmamalıdır. Son derece güvenli olan Hyaluronik asit sayesinde dudak dolgusunda istenilen estetik görünüm elde edilebiliyor. Anatomik olarak baktığımızda alt dudak, hafifçe üst dudağın önünde yer alır. Ayrıca alt dudak, üst dudağa göre biraz daha kalındır. Bu oran ise estetik bir dudak görünümü için çok önemlidir. Bahsettiğimiz bu estetik oranı ise Hyaluronik asit ile elde edebiliyoruz. Dudak estetiği olarak tanımlanan bu işlem, hem basit hem de harika sonuçlar veriyor.

dudak dolgusu

Kimler Dudak Dolgusu Yaptırabilir?

Dudak estetiği olarak adlandırılan dudak dolgusu isteyen herkes tarafından yaptırılabilir. Muayenenin ardından doktorunuzun da uygun bulması ile siz de dudak estetiği yaptırabilir ve hayal ettiğiniz dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudak estetiği sayesinde, dudaklarınızın şekli ve konturu belirlenecektir. Ayrıca uzman bir doktorun yardımı ile ne kadar dolgu yapılacağına karar verilmelidir. Dudak estetiğinde doğallığı korumak en önemli püf noktadır. Siz de 18 yaşın üzerindeyseniz, hemen muayene ve teşhis için merkezimize gelebilir, uzman doktorlarımız ile görüşerek dudak dolgusu yaptırabilirsiniz. Ücretsiz muayene fırsatımız sürerken, gelin bir kahvemizi için…

Dolgu tedavisi yaşlılık belirtilerinin giderilmesi haricinde ciltte bulunan akne izlerinin ve derin yaraların tedavisinde de kullanılabilir.

Dudak Dolgusu Uygulamasından Önce

Dudak dolgusu basit fakat iyi planlanması gereken bir uygulamadır. Dolayısıyla dudak estetiği öncesinde sizin yapmanız gereken herhangi bir hazırlık yok, ancak tüm iş doktorunuzda bitiyor. Dudak estetiği basit ve endişe gerektirmeyen bir uygulama ile yapılabiliyor. Bunun yanı sıra uygulama öncesinde blok anestezi uygulanacaktır ve doktorunuzun öneri ve yönlendirmelerini takip etmeniz dudak estetiği öncesinde yeterli olacaktır.

Dudak Dolgusu Uygulamasından Sonra

Dudak dolgusu uygulamasından sonra 24 saat kadar sürebilen bir şişme olabilmektedir. Bu sebeple şişme karşısında endişeye kapılmamak gerekiyor. Ayrıca dudak dolgusu uygulamasından sonra kızarıklık da olağan bir durumdur. 1 – 2 saat gibi bir süre içerisinde düzelecektir. Dudak dolgusu uygulamasının net sonuçlarını ise bu etkilerin ortadan kalkması ile birlikte görebilirsiniz. Hem dudak estetiği öncesinde hem de sonrasında doktorunuzun uyarılarını dinleyip yerine getirmeniz çok önemlidir. Çünkü doktorunuz size özel bir uygulama planlayacaktır. Bu uyarılara uymanız ise daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Dudak Dolgusu Fiyatları Nasıldır?

Dudak dolgusu pek çok kadının hayalidir. Bununla birlikte dudak dolgusuna dair en çok merak edilenlerden biri de işin maddi boyutudur. Dudak dolgusu fiyatları sıkça soruluyor ancak bu soruya net bir cevap vermek kolay değil. Hem uygulamanın kişiye göre değişmesi, hem herkesin ihtiyaçlarının farklı olması, hem de dudak estetiğinde istenen etkilerin farklı olması dudak dolgusu fiyatlarını da farklılaştırmaktadır. Bu yüzden en doğru dudak dolgusu fiyatları, kapsamlı bir muayenenin ardından uzman bir doktordan alınabilir. Bunun için ise sizi ücretsiz muayene ve teşhis imkânından faydalanmak üzere kliniğimize bekliyoruz. Dudak dolgusu fiyatlarını öğrenmek için izlenecek olan yol bu olmalıdır.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]