Diş Kliniği

Medibeauty Klinik

Medibeauty Diş Cerrahisi Kliniği, 2006'dan bu yana diş estetiği, diş implantı, diş protezi, all on 4 ve diş köprüsü alanlarında hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak yurt dışından gelen hastaları tedavi eden kliniğimiz, operasyonlarını becerisi ve pratiği yüksek uzman diş cerrahisi kadrosuyla gerçekleştirmektedir. 

Hastane Ortamında Tedavi

Hastalarımız, JCI tarafından yıllık olarak kontrol edilen hastanemizde tedavi edilmektedir. Sürekli kalite anlayışımız, 2014'den beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen bu sertifikasyon ile garanti edilirken özellikle yurt dışında güvenirliliği ve bilinirliği yüksek JCI sertifikamız sayesinde uluslararası alanda 16 yılı aşkın tecrübemizle 55 binin üzerinde hastayı tedavi etme başarısı gösterdik.

Rutin olarak yenilenen sertifikamızın 600 kriterden oluşan test içeriğinde hasta hakları, tıbbi bakımın devamlılığı ve çalışan eğitimi test edilmektedir. JCI hakkında daha fazla bilgi almak ve sertifikasyonumuzu görüntülemek için The Joint Comission'u ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Deneyim

Kliniğimiz, 2006'dan bu yana, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir. Tıbbi kadromuzda yer alan uzman doktorların uluslararası tecrübesi ile modern teknolojinin birleşmesi, tedavilerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Teknik Standartlar

Kliniğimiz, diş cerrahisinde en son bilimsel ve teknolojik standartları temel alan ekipmanlara sahiptir. Kliniğimizde kullanılan CEREC 3D ölçü teknolojisiyle, protez, implant veya kron ölçümleri rahat bir şekilde yapılmaktadır. CEREC 3D ölçü teknolojisi, tedavi süresini kısaltmasının yanında tedavi sürecindeki ağrıyı da azaltmaktadır. 

Diş Kliniği - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimizde diş estetiği, diş implantı, diş protezi, all on 4 ve diş köprüsü operasyonları, pratiği yüksek uzman diş cerrahisi doktorlarıyla uzun yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kliniğimiz, diş cerrahisinde, hastalarımızın beyaz ve parlak gülüşlere sahip olması için çalışmaktadır. Sahip olduğumuz uluslararası deneyim ve tıbbi kadro ile son teknoloji ekipmanların birleşmesi her yıl binlerce komplikasyonsuz ve başarılı operasyonlar gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Kliniğimiz diş cerrahisi tedavilerini, 2014'den beri sahip olduğumuz ve her yıl yenilenen JCI sertifikalı hastane ortamında gerçekleştirmektedir. Yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalara İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde hizmet veren kliniğimiz, 2006 yılından beri 55 binden fazla hastanın sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamıştır.