Covid-19 Önlemleri

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten Medibeauty Klinik olarak sizlerin sağlığı önceliğiyle hareket ediyoruz.

Covid-19 pandemisi kapsamında getirilen tedbirler, kliniğimiz tarafından herkesin sağlığı için uygulanmaktadır. Kliniğimizde gerçekleştirilen her operasyon ve tedavi sürecinde, Covid-19 önlemlerine uyularak hareket edilmektedir. Kliniğimiz personeli, doktoru ve bütün çalışanları, Covid-19 önlemleri ile hareket ederek, bütün tedavi sürecini ona göre yönetmektedir.

 

 

https://www.medibeautyklinik.com/covid-19-onlemleri/
Covid 19 Önlemleri
 • Türkiye'de Covid-19 vakası ilk kez ortaya çıktığında özel pandemi hastaneleri kuruldu. Türkiye'de Covid-19 hastaları, yalnızca pandemi hastanelerinde tedavi edilmektedir. Bu hastaneler, bu hastaları tedavi etmek için özel acil tıp ve teknoloji ile donatılmıştır.
 • Kliniğimizde gerçekleştirilen tüm operasyonlar, herhangi bir bulaşıcılık riski taşımadığından, Covid-19 riski en alt düzeydedir.
Covid 19 Önlemleri
 • Kliniğimizde her hastaya ücretsiz koruma maskelerinin yanı sıra denenmiş ve test edilmiş dezenfektanlar verilir. Operasyon sürecinin her aşamasında sizler için maske ve dezenfektan temin ediyoruz. 
Covid 19 Önlemleri
 • Türkiye'de Covid-19 pandemisi önlemleri kapsamında, bulunduğunuz yerde insanlar ile minimum 1.50 metre sosyal mesafede olmanız zorunludur. Kliniğimiz personeli, bu tedbirlere uyarak hareket ederken, hastalarımız için de bu yönergeleri uygulamaktayız. 
 • Sizleri transfer etmek amacıyla kullandığımız VIP aracımızda da sosyal mesafe kurallarına uyulurken, aracımız sürekli olarak dezenfekte ediliyor.  
Covid 19 Önlemleri
 • Kliniğimizde, bekleme odası ve diğer önemli alanlarda mikroorganizmaları engelleyen UV lambalar kullanılmaktadır.
 • Kliniğimizin her yerinde, sosyal mesafe ve hijyen kuralları uygulanmaktadır. Ayrıca kliniğimize girmeden önce vücut ısınız kontrol edilecektir. 
Covid 19 Önlemleri
 • Kliniğimizde, personel kıyafetlerinden sağlık malzemelerine kadar her şey tek kullanımlıktır. Bu konuda kliniğimiz hassas davranıp, sürekli olarak kullanılan malzemeleri yenilemektedir.
 • Ayrıca kliniğimiz personeli, düzenli olarak Covid-19 testlerine girerek, herkesin sağlığını koruma amaçlı hareket etmektedir.   
Covid 19 Önlemleri
 • Kliniğimize gelen hastalar ve personelimiz, bu tedbirlerle birlikte hareket ederek bağlı kalırsa, hayatımızı normale döndürmemiz de o kadar hızlı olacaktır. 
 • Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Medibeauty Klinik, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Medibeauty Klinik olarak amacımız “Sağlığınız ve Güzelliğiniz”.

Covid-19 Önlemleri - Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz doktorları ve personeli, operasyon da dahil olmak üzere tedavi sürecinin her aşamasında, Covid-19 önlemlerini hassas bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca doktorlarımız ve personelimiz, sürekli olarak Covid-19 testine girerek, herkesin sağlığını koruma amaçlı hareket etmektedir.

Kliniğimiz, Covid-19 önlemleri kapsamında herkesin sağlığı için düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Kliniğimizde, bekleme odası ve diğer önemli alanlarda, mikroorganizmaları engelleyen UV lambalar yer almaktadır. Ayrıca personel kıyafetlerinden sağlık malzemelerine kadar her şey tek kullanımlıktır. Bu konuda kliniğimiz hassas davranıp, sürekli olarak kullanılan malzemeleri yenilemektedir.