Çene Dolgusu

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

Çene şekli, yüz estetiği açısından oldukça önemlidir. Yüzümüz ve boynumuz ile uyumlu olan bir çene, daha estetik bir görünüm sağlar. Genellikle belli başlı şekil bozuklukları bizi çene dolgusuna yönlendirmektedir. Hacim eksikliklerinden çene büyüklüğüne, çene hattı çizgisinin belirsizliğinden asimetri ya da çene altı sarkmalarına kadar pek çok şekil bozukluğu, çene estetiğini de beraberinde getirir. Çene estetiği yaptırmak isteyenlerin en çok şikâyet ettikleri sorunlar bunlardır. Hyaluronik asit dolgusu ise çene estetiğinde son derece önemli. Hem doğal sonuçların elde edilmesi için hem de bizim için en doğal, en uygun dolgu malzemesi olduğu için Hyaluronik asit ve türleri en ideal seçimdir.

çene dolgusu

Kimler Çene Dolgusu Yaptırabilir?

Çene dolgusu, 18 yaş itibariyle herkes için uygun olabilecek bir uygulamadır. Ancak bu kararın uzman bir hekim ile birlikte verilmesi en doğrusu olur. Kişinin kendi istekleri doğrultusunda yapılan çene estetiği, istenilen sonuçları vermeyebilir. Diğer taraftan çene şekil bozuklukları sadece yaşa bağlı olarak ortaya çıkmaz. Genetik ya da farklı faktörlere bağlı olarak çenede şekil bozuklukları söz konusu olabilir. Bu durumda ise uzman bir hekim yardımı ile çene estetiği yapılabilir. Siz de çene dolgusu yaptırmayı düşünüyorsanız, bir kahvemizi içemeye bekliyoruz. Ücretsiz muayene ve teşhis imkânını yakalamak için acele edin. Hemen randevunuzu alın, bir uzman yardımı ile çene estetiğine karar verin.

Dolgu tedavisi yaşlılık belirtilerinin giderilmesi haricinde ciltte bulunan akne izlerinin ve derin yaraların tedavisinde de kullanılabilir.

Çene Dolgusu Öncesi Süreç Nasıldır?

Eğer çene dolgusu yaptırmaya karar verdiyseniz, en başarılı sonuçlar için doktorunuzun öneri ve yönlendirmelerine harfiyen uymalısınız. Çene dolgusunda daha çok Hyaluronik asit ve türleri kullanılır ancak bazı durumlarda bu dolgu malzemesine karşı alerji testi yapmak gerekli olabilir. Bunu doktorunuz uygulamadan 4 hafta kadar önce yapacaktır. Bunun yanı sıra herhangi bir hastalığınız ya da kullandığınız ilaç varsa, bunlarını da mutlaka doktorunuz ile paylaşmalısınız.

Çene Dolgusu Sonrası Süreç Nasıldır?

Çene dolgusu, Hyaluronik asit dolgu maddesinin enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilen basit bir işlemdir. Dolayısıyla sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Uygulamadan sonra hafif şişlik ve kızarıklıklar oluşabilir ancak bunlar kısa süre sonra ortadan kaybolacaktır. Dolayısıyla çene dolgusu yaptırdıktan sonra hızla normal yaşamınıza dönebilir, günlük işlerinize devam edebilirsiniz. Hatta dilerseniz çene estetiğinin ardından işe bile dönebilirsiniz.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu, çene şekillendirme konusunda en basit ve en etkili uygulamalardandır. Bununla birlikte herkes için farklı bir uygulama planı yapılır. Çünkü herkesin çene şekli farklı ve istenilen, elde edilmek istenen şekil de farklı. Buna bağlı olarak da çene dolgusu fiyatları farklılık gösterecektir. Çene dolgusu fiyat bilgisini standart bir aralığa sığdıramayız. Bu yüzden siz de öncelikle bir uzman doktor ile görüşmeli ve muayene olmalısınız. Buna göre de net bir çene dolgusu fiyatı alabilirsiniz. Çene dolgusu fiyatları ile ilgili muayene öncesinde verilen bilgiler pek de gerçekçi olmayacaktır. Dilerseniz hemen ücretsiz olarak uzman doktorlarımızdan randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]