Antonius’un Saç Ekimi Deneyimi

Medibeauty Klinik’te Saç Ekimi

Kliniğimizde saç ekimi, bilgisayarlı saç analizi, ön muayene, greft alımı, greft ekiminin yapılacağı kanalların açılması ve greft ekiminin gerçekleştirilmesi şeklinde planlanan bir süreçtir. Operasyon öncesinde gerçekleştirilen bilgisayarlı saç analizi ve kapsamlı ön muayene ile hastanın estetik ihtiyacı göz önünde bulundurularak, hastaya özel saç ekimi yöntemi belirlenir. Kliniğimiz tarafından özel bir şekilde geliştirilerek uygulanan FUE Gold yöntemi ile alınan greftler, Manuel Saç Ekimi veya DHI Tekniği ile Saç Ekimi Yöntemi ile ekilir.  Medibeauty Klinik olarak günlük 8-12 arası saç ekimi operasyonunu başarılı bir şekilde tamamlamaktayız.

Kliniğimizde saç ekimi operasyonu geçiren Antonius, deneyimini bizimle paylaştı. 25 yaşına kadar herhangi bir şikayeti olmayan Antonuius’un saç dökülmesi daha sonraki yıllarda başladı. Erkek tipi saç dökülmesi yaşayan Antonuius, Almanya Stuttgart’taki ofisimizi ziyaret ettikten sonra İstanbul’daki kliniğimize geldi.

Erkek tipi saç dökülmesine sebep olan androjenler kafadaki saçlarda, en çok tepe ve alın bölgesindeki saçlarda dökülme yapmaktadır zira bu bölgelerdeki saç kökleri bu hormona karşı ense bölgesindeki saçlardan daha kuvvetsizdir. Bu nedenle, saç ekiminde kullanılacak greftler saçın dökülmesinin zor olduğu ense bölgesinden alınarak saç ekimi gerçekleştirilir. Tecrübeli saç ekimi tıbbi kadromuz ve kullandığımız ileri teknoloji yöntemler sayesinde, erkek tipi saç dökülmesi sorunu yaşayan Antonuius’un sorunu başarılı bir şekilde çözülmüştür. Antonuius’un saç ekimi operasyon sürecini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

https://www.medibeautyklinik.com/antoniusun-deneyimi/
Nasıl Başladı?

Antonius, 30 yaşında

"Saçlarım dökülmeye başladığından beri aynanın karşısında hep tekrardan saçlara sahip olacak mıyım diye hayal ediyordum. Medibeauty Klinik sayesinde bu hayalimi gerçekleştirdim ve deneyimimi herkesle paylaşmak istedim! ”Antonius

Nasıl Sonuçlandı?

Antonuius'un, "Saç ektirmek ile ilgili ne düşünüyorsun? Bizimle geçirdiğin bu süreci başkalarına da tavsiye eder misin? İstanbul'u saç ekimine gelecek hastalara tavsiye eder misiniz?" sorularına cevaplarını videomuzda bulabilirsiniz.

Antonius'un alın bölgesine 2,150 greft ekimi yapıldı ve sorunlu bölge tamamen saç ile doldurulmuş oldu. İstanbul'da toplamda 3 gün kalan hastamıza bu ziyaretinde PRP uygulaması yaptık ve yaklaşık 1 sene sonra 2. PRP uygulaması için tekrar kliniğimizi ziyaret etti.