Antonius’un Saç Ekimi Deneyimi

Medibeauty Klinik’te Saç Ekimi

Medibeauty Klinik olarak günlük 8-12 arası operasyonu başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Antonius da saç ekimi sürecini bizimle yaşamış ve deneyimini bizimle paylaşmak isteyen hastalarımızdan biri. 25 yaşına kadar herhangi bir şikayeti olmayan Antonuius’un saç dökülmesi, klasik erkek tipi adı verilen alın açıklığıydı.

13 ay önce Almanya ofisimizi ziyaret eden Antonuius, detaylı bir analiz ve sunum sonrasında Stuttgart’tan İstanbul’a kliniğimize geldi. Antonuius’un saç ekim sürecini ayrıntılı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

https://www.medibeautyklinik.com/antoniusun-deneyimi/
Nasıl Başladı?

Antonius, 30 yaşında

"Sürekli olarak kaybettiğim saçlarımın yerine geleceğini ve aynanın karşısına geçtiğimde saçlarıma istediğim gibi şekil vereceğim günleri hayal ediyordum. Sonunda bu hayalimi gerçekleştirdim ve bu deneyimi herkesle paylaşmak istedim! ”Antonius

Nasıl Sonuçlandı?

Sizin için sorduk;

Saç ektirmek ile ilgili ne düşünüyorsun? Bizimle geçirdiğin bu süreci başkalarına da tavsiye eder misin? Istanbul'u saç ekimine gelecek hastalara tavsiye eder misiniz?

Antonius'un alın bölgesine 2,150 greft ekimi yapıldı ve neticesinde sorunlu bölge tamamen saç ile dolduruldu. İstanbul'da toplamda 3 gün kalan hastamıza bu ziyaretinde PRP uygulaması yaptık ve yaklaşık 1 sene sonra 2. PRP uyguşaması için tekrar kliniğimizi ziyaret etti.