Ameliyatsız Yüz Germe

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
Ameliyatsız yüz germe, cerrahi yüz germe işlemlerine alternatif olarak tercih edilen ve daha pratik süreçlerle hızlı sonuçlar elde edilen bir medikal estetik işlemidir. İşlem öncesi ve sonrasında kişinin yaşam kalitesini düşürmemesi en büyük avantajlarındandır. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri, uygulanış biçimleri ve verdikleri sonuçlara göre değişkenlik göstermektedir. Yaşlanma karşıtı uygulama olarak da bilinen bu yöntem, işlem yapılacak kişinin cilt tipine ve yaşına göre de farklılık gösterir.
ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız Yüz Germe Alanları Nelerdir?

Kişinin ihtiyacı, yaşı ve cilt tipine göre sıkılaştırma (elastiklik kaybı tedavisi), boyun ve gıdı bölgesinin toparlanması tedavisi; ciltteki iz, leke ve sivilcelerin tedavisi, cilt tonu farklılıkları tedavisi, germe, gençleştirme, yüz ve çene hattını belirginleştirme, ciltteki çatlakların tedavisi, yağ salınımının dengelenmesi, vücut sıkılaştırma ile kol sarkmaları gibi alanları kapsar ve kişiye göre uygulanacak yöntemler belirlenir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Medibeauty Klinik olarak Ameliyatsız Yüz Germe operasyonlarında APTOS İP’i kullanmaktayız.

Visage Excellence Method, Linea Method, Thread Method, Spring Method ve Needle Method Aptos İpi ile uygulanabilen tekniklerdir.

Aptos Visage Metodu
Kaldırma ve volüm için dikenli emilebilir iplikler.
Visage metodunda ipliklerdeki özel çentik yapısında her çentik kendisinden önce gelene göre zıt yönde bulunarak daha kuvvetli bir tutunma sağlar.

Aptos Linea Metodu
Linea, yaşla ilişkili yüz değişikliklerini etkili bir şekilde düzeltmek için kullanılan, ameliyatsız bir yöntemdir.
Çentikli emilebilir mono filament iplikler, özel bir kılavuz iğneyi kullanarak yumuşak dokulara subkütan yoldan implante edilir. İğne dışarı çekilirken iplik cildin altında bırakılır.

Aptos Thread Metodu
Aptos Thread metodunda iğne gerekli derinliğe ulaştığında ikiye ayrılır ve birbirine paralel bir şekilde uygulanır.
Uzun süre dayana, ciltte her hangi bir kesi yapmadan uygulanabilen, uzun sürei ve istikrarlı sonuç veren bir metoddur.

Aptos Spring Metodu
Yeniden geliştirilen Aptos Spring Metodu, yüz ifadesini düzleştirmeden mimik kaslarının kasılmasına ve gevşemesine müsaade eden bir yapıya sahiptir ve dudak kenarlarında bulunan gülme çizgilerinin kaldırılmasını sağlar.

Aptos Needle Metodu
Düz, çift taraflı, künt uçlu içi boş iğnelerle emilebilir çentiklere sahiptir.
Her iki tarafında da daha yuvarlak ve alt uçlara sahip olması sayesinde doku travmalarını azaltarak uygulama derinliğinin daha rahat kontrol etmesini sağlar. Özellikle boyun toparlama işlemlerinde etkilidir.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları

Ameliyatsız yüz germe fiyatında belirleyici olan faktör kullanılan malzemedir. Bu noktada ameliyatsız yüz germe konusunda fiyat ve maliyet araştırması yaparken kullanılacak malzemeyi özellikle sormanız fiyatları doğru değerlendirebilmeniz açısından çok önemlidir.

Sorularınız mı Var?