Akne Tedavisi

Çalışma Saatlerimiz
  • clockHafta içi 09:00 – 17:00
    Cumartesi 10:00 – 14:00
İletişim Bilgileri
Sorularınız mı Var?
[contact-form-7 id=”246″ title=”Sorularınız mı Var?”]

En sık karşılaşılan cilt problemlerinden biri olarak ifade edebiliriz akne sorununu. Özellikle ergenlik dönemi ile insan yaşamına giren akneler, kalıcı izler bırakabilir. Cildin yağ oranı bakımından zengin olan noktalarında oluşan ve ergenlik döneminin yanı sıra hem kadınlarda hem de erkeklerde her yaşta görülebilen aknelerin tedavisi ise artık çok kolay. Lazerli akne tedavisi ile kişinin sosyal yaşamını, kişiliğini ve hatta psikolojisini dahi etkileyebilen bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir. Diğer taraftan farklı tedavi şekilleri de benimsenebilir. Sivilce izlerinden kurtulmak için benimsenen tedavi yöntemleri, hem sivilce sebeplere göre tespit edilir, hem de izlerin şiddetine göre. Sivilce lekeleri yani akne lekeleri her yaşta insan yaşamını olumsuz etkilediği için önemsenmesi gereken bir cilt problemidir. Sivilce tedavisi de bu sebeple önemsenmelidir. Basit cilt tedavileri arasında yer alan sivilce tedavisi, sizi sıkıntıya sokmayacak ve oldukça kolay bir uygulama olacaktır.

Kimler Akne Tedavisi Yaptırabilir?

Akne problemi ergenlik dönemi ile başlayıp ömür boyunca bizimle olabiliyor. Sivilce izlerini her yaşta görebiliyor, ömür boyu taşıyabiliyoruz. Bu durumda da sivilce tedavisi her yaşta bir ihtiyaç haline geliyor. Her yaşta uygulanabilir olan sivilce tedavisi için uzman bir doktora başvurmanız yeterli. Özellikle 18 yaş itibari ile sivilce sorunu yaşayan, sivilce lekelerinden kurtulamayan ve ciddi boyutlarda sivilce izlerine sahip olan herkes akne tedavisi görebilir. Üstelik şanslısınız ki hala ücretsiz muayene ve teşhis fırsatı sürüyor. Uzman doktorlarımız ile görüşmek için geç kalmayın ve hemen siz de randevunuzu alın. Sivilce tedavisi için en doğru kararı bir uzman ile birlikte vermelisiniz.

Akne Tedavisi Öncesinde

Akne tedavisi kişiye göre farklılık gösterecektir ve bu doğrultuda da uygulama öncesinde yapılacak hazırlıklar da farklılık gösterebilir.

Genel olarak basit işlemlerden söz ettiğimiz için yapmanız gereken bir hazırlık olmayacaktır. Bununla birlikte doktorunuzun önerileri olabilir ve bunlara özen göstermek, daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Akne Tedavisi Sonrasında

Akne tedavisi hızla gerçekleştirilecek bir işlemdir. Uygulama sonrasında ise herhangi bir rahatsızlık hissi oluşmaz. Üstelik günlük yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Hatta işinize dahi aynı gün dönebilirsiniz. Bu sebeple endişe edilecek bir uygulama değildir.

Ayrıca merak edilen konulardan biri de sivilce tedavisinden sonra ağrı ya da acı hissedilip hissedilmediğidir. Ancak bu konuda da endişe etmenize gerek yok. Leke izlerinin tedavi edilmesinin ardından herhangi bir acı ya da ağrı hissi oluşmayacaktır.

Akne Tedavisi Fiyatları

Sivilce tedavisi farklı teknikler ile uygulanabilir ve herkes için farklı bir tedavi süreci planlanır. Söz konusu olan sivilce izinin niteliği, büyüklüğü ve benzeri etkenler tedaviyi şekillendirir. Bu durumda akne tedavisi fiyatları da farklı farklı olacaktır. Sivilce izlerinin bulunduğu alanın büyüklüğü ve kullanılacak tekniğe göre farklı fiyatlar ortaya çıkabilir. Net bir akne tedavisi fiyatı almak istiyorsanız ise bir uzmanla görüşmeniz gerekmektedir. Siz de sivilce izlerinizden kurtulmak istiyorsanız, izler üzerinden uzun zaman geçmeden hemen biz uzman doktor ile görüşmeli ve kararınızı vermelisiniz.

Ücretsiz muayene ve teşhis fırsatı devam ederken, randevunuzu hemen almalısınız. Bu sayede sivilce lekelerine hızla veda edecek, harika bir cilde kavuşacaksınız. Akne tedavisi fiyatlarını da en doğru kaynaktan öğrenmiş olacaksınız. Muayene olmadan size fiyat verenlere ise itibar etmemelisiniz. Çünkü uygulama şekilleri oldukça farklı ve çeşitli olan bir tedaviden söz ediyoruz. Muayene olmadan net bir fiyatın verilmesi, hatta fiyat aralığının verilmesi mümkün değildir.

Sorularınız mı Var?

[contact-form-7 id=”3430″]